[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آماده‌سازی بیش از ۱۰۰ محل برای تبلیغات انتخاباتی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز،گفت: در بیش از ۱۰۰ نقطه شهر شیراز سازه‌هایی موسوم به جداره‌های کاذب برای تبلیغات انتخاباتی ایجاد شده است. محمدرضا محمدحسن‌پور پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همه مناطق یازده‌گانه شهرداری شیراز مسئولیت داشته‌اند که تا شب گذشته محل‌هایی را برای تبلیغات انتخاباتی آماده کنند. معاون خدمات شهری شهرداری شیراز ادامه داد: بیش از ۱۰۰ جایگاه برای نصب تبلیغات کاندیداها در سطح مناطق یازده‌گانه شهرداری شیراز احداث شده است. وی عنوان کرد: این صد نقطه در ابعاد بزرگ با طول‌های مختلف مانند ۳۲۰،۲۴۰، ۴۸۰ و ۸۰۰‌متر طول با یک متر و ۴۰ سانتی متر عرض در محل‌هایی که در سالیان قبل حجم بیشتری تبلیغات در این مناطق نصب‌ می‌شده با استفاده از داربست و گونی ساخته شده است. محمدحسن پور بیان کرد: برای نصب و ایجاد این ۱۰۰ نقطه تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که هزینه پاکسازی نیز به این رقم اضافه خواهد شد.
وی ادامه داد: نقاطی نیز به‌صورت دائمی در شهر شیراز برای تبلیغات وجود دارد که کاندیداها ‌می‌توانند به جز این صد نقطه ایجاد شده در این محل‌ها‌ نیز تبلیغات خود را نصب کنند.
وی با بیان اینکه یک هفته پیش رو هفته آزادی تبلیغات کاندیدای انتخابات است،گفت: بی‌تردید‌کاندیداها‌باید تبلیغات خود را طی این ۷‌روز به‌ صورت آزادانه انجام دهند و  شهرداری شیراز نیز برای پُرشورتر برگزار شدن این انتخابات کمک‌هایی خواهد کرد.
پاکبان‌های شهرمان را مراعات کنید
وی اضافه کرد: از همه کاندیداها درخواست دارم که رعایت حال شهروندان و به ویژه پاکبان‌های زحمت‌کش شهرداری شیراز را کنند.
وی با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی یکسری تعاریف و همچنین تخلفات تبلیغاتی نیز تعاریف خاص خود را دارد، افزود: فرمانداری شهرستان شیراز مُر قانون را در این خصوص به کاندیدای انتخابات ابلاغ کرده است. وی خطاب به کاندیدا و اعضای ستاد انتخاباتی آنها گفت: کاری نکنیم که المان‌های شهری و تجهیزات نصب شده در سطح شهر آسیب ببیند و یا پاکبان‌های زحمت‌کش به سختی زیادی مواجه شوند.
وی با اشاره به اینکه اگر در مراحل تبلیغات مُر قانون رعایت شود مشکلی نیز به‌وجود نخواهد آمد، اظهار داشت: فضاها برای تبلیغات انتخاباتی با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز مهیا شده است که درخواست داریم کاندیداها در این فضاها که پیش‌بینی شده، کار تبلیغات خود را انجام دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی