[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

به ابتکار پست فارس بانوی هنرمند شیرازی سفیر «هنر و اندیشه» شد، روزنامه شیراز نوین

سعیدرضا امیرآبادی - گروه فرهنگ و هنر 
مدیرکل پست استان فارس در اقدامی ‌ابتکاری و در قالب طرح یک هزار سفیران در استان بانوی هنرمند و نخبه شیرازی را به عنوان سفیر هنر و اندیشه معرفی کرد. محسن مفتح در آیین اعطای تمبر سفیر هنر و اندیشه به این هنرمند شیرازی افزود: مرضیه صالحی‌نژاد، هنرمند موفق و صاحب‌نام شیرازی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه‌های متنوع هنری، توانسته است کارنامه روشنی را در عرصه تربیت کودکان و نوجوان آینده‌ساز در رشته نقاشی به جا بگذارد. وی ادامه داد: این هنرمند نخبه در رشته‌های هنرهای تجسمی ‌و خدمات آموزشی افراد موفقی را تحویل جامعه داده و در کنار خلق مضامین چشم‌نواز، در عرصه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی هم موفق بوده است.
مدیرکل پست فارس گفت: شرکت در نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی توسط خانم صالحی‌نژاد فرد از موفقیت‌های دیگر این هنرمند جوان شیرازی است. مفتح افزود: انتشار تمبر این بانوی موفق با هدف معرفی چهره هنری وی به نسل جوان و نوجوان است.
شایان ذکر است مرضیه صالحی‌نژاد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته ارتباط تصویری است و فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۵آغاز کرده و داور مسابقات و آزمونگر رشته‌های تجسمی ‌سازمان ‌فنی وحرفه‌ای استان فارس از سال 1386 تا به حال است.صالحی‌نژاد دارای مدارک بین‌المللی مربیگری نقاشی و مدیریت و دوره‌های پیشرفته هنری را از سازمان فنی و حرفه‌ای پشت سر گذاشته است. این بانوی هنرمند داور مسابقات شهرداری شیراز بوده است و سابقه تدریس در رشته‌های طراحی، نقاشی و پردازش سبک‌ها و ‌مکاتب مختلف هنری را در کارنامه دارد. علاوه بر این، این هنرمند شیرازی در زمینه پرورش خلاقیت‌های هنری در  کودکان، تصویرسازی و تربیت مربی کودک و تدریس تاریخ هنر فعالیت‌های ارزنده‌ای داشته است.
مدیر مجموعه هنری قلم مو با کسب رتبه اول در مقطع کارشناسی دانشگاه را به پایان رساند و در جشنواره‌های امام رضا و‌ عاشورا موفق به کسب مقام برتر شده است. شایان ذکر است در آموزشگاه هنری قلم مو به مدیریت مرضیه صالحی‌نژاد، طیف متنوعی از رشته‌های هنری از قبیل نقاشی در سبک‌های مختلف، نقاشی دیواری، نگارگری، عکاسی، خوشنویسی، پیکرتراشی، معرق، ساخت زیورآلات، صنایع دستی، خلاقیت هنری کودک، نقاشیخط و دیگر رشته‌های هنری برای رده‌های مختلف سنی تدریس می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی