[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

برگزاری کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری آزمایشگاهی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

ایسنا-  معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شیراز گفت: نخستین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری آزمایشگاهی روزهای هفتم و هشتم اسفندماه به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد. مجتبی زبرجد شنبه ۲۶ بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری آزمایشگاهی بزرگترین رویداد علمی و فناوری درعرصه ملی و در حوزه تجهیزات آزمایشگاه است، گفت: این کنفرانس با حضور ۳۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان، اعضاء هیئت علمی و محققان آزمایشگاهی سراسر کشور برگزار خواهد شد. به گفته این عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز، در این نشست علمی و پژوهشی، مدیران امور آزمایشگاهی اساتید کارگاه‌های تخصصی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری عضو شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران حضور دارند.  او افزود: قرار است در این کنفرانس شیوه‌های علمی سیستم اندازه‌گیری تجهیزات و سنسورها در تمام حوزه‌های فناوری به صورت سخنرانی وکارگاهی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
دبیر علمی کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری آزمایشگاهی نیز از ارسال ۲۰۰ مقاله به دبیر خانه  خبرداد و گفت: از تعداد مقاله‌های ارسالی ۲۵ اثر درقالب سخنرانی و مابقی به صورت پوستر ارائه می‌شود. رضا یوسفی افزود: به موازات کنفرانس حدود ۱۵ کارگاه آموزشی مرتبط با تجهیزات با فناوری‌های مدرن و نیز نشست‌های مدیران شبکه آزمایشگاهی علمی ایران از جمله برنامه‌های این همایش ملی خواهد بود.
این استاد دانشگاه شیراز خاطرنشان کرد: این کنفرانس حاصل همکاری مشترک دانشگاه شیراز، انجمن تحقیقات آزمایشگاهی و مدیریت شبکه آزمایشگاهی علمی ایران است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی