[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

کلیات تفاهم‌نامه همکاری پست فارس و پارک علم و فناوری درحال تدوین است ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس گفت: کلیات تفاهم‌نامه همکاری پست فارس و پارک علم وفناوری توسط کارشناسان در حال طراحی و تدوین است.
 محسن مفتح روز یکشنبه در نشست مشترک پست و پارک علم وفناوری افزود: درراستای این تفاهم‌نامه همکاری پست و پارک علم وفناوری در جهت ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال افزایش ‌می‌یابد.
وی ادامه داد: حمایت از پارک‌های علم وفناوری در راستای سیاست‌های اهداف کلان پست با هدف تسریع و تسهیل در توسعه شهرهای دانش و بنیان است.
مدیرکل پست فارس گفت: این آمادگی در مجموعه پست فارس وجود دارد که زمینه ظهور استعدادهای نهفته در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، نوآوری و... در قالب طرح ستاپ فراهم شود.
مفتح تأکید کرد: پست در طرح ستاپ به دنبال این است تا با همکاری و مشارکت پارک علم وفناوری ذهنیت مدیران را به سمت توسعه فناوری‌های نوین و رفاه شهروندان سوق دهد.
وی تصریح کرد: طرح ستاپ (سکوی تجارت پست) توجه به تولیدات شرکت‌های فعال دانش‌بنیان و توجه به نیاز استان و کشور در اولویت قرار گرفته است.
رئیس پارک علم و فناوری فارس هم گفت: پارک علم و فناوری با هدف توسعه اقتصادی در جامعه، تقویت اقتصاد دانش‌بنیان، هدایت و مدیریت ‌می‌شود تا جریان دانش و فناوری در استان گسترش یابد.
امین‌رضا ذوالقدر در این نشست افزود: پارک‌های فناوری برای تسهیل‌گری در دستیابی شرکت‌های نوآور طراحی شده است.
وی ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان نیز با تکیه بر دانش و اندیشه درحال کارآفرینی، ایجاد اشتغال، توسعه صادرات و ارزآوری هستند که نیازبه همراهی و حمایت دارند.
وی تأکید کرد: منشور پارک علم و فناوری در فارس حمایت از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به عنوان افرادی که بتواند در شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های دانش‌محور برای محصولات فناورانه فعالیت کنند.
وی تصریح کرد: در تفاهم‌نامه بین پست و پارک علم و فناوری نگاه ویژه‌ای‌ به 350 شرکت فناوری فعال در فارس در حوزه‌های نفت و گاز، پتروشیمی، کشاورزی، فناوری اطلاعات و ارتباطات شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی