[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ویزیت و درمان رایگان محرومان، روزنامه شیراز نوین


 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه گفت: اعضای کانون جهادی کیش اندیش این دانشگاه، با حضور در مناطق محروم شهر شیراز، موفق شدند تا به حدود ۱۷۰ کودک و نوجوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، خدمات دندانپزشکی جهادی ارائه کنند.
دکتر «کوروش عزیزی» افزود: در این فعالیت جهادی یک روزه، این جهادگران موفق شدند تا خدمات دندانپزشکی را در قالب معاینه، ترمیم در سطوح یک، دو و سه، عصب کشی و کشیدن دندان به نیازمندان ارائه کنند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: کانون جهادی کیش اندیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق شد تا در نخستین مرحله از این فعالیت جهادی، طی یک روز، ۱۰۸ نفر را مورد معاینه قرار داده و ۱۶ مورد دندان را نیز ترمیم کنند.
او افزود: در همین برنامه، دندانپزشکان جهادی کیش اندیش توانستند علاوه بر ۳۹ فقره کشیدن دندان، یک مورد درمان ریشه را نیز انجام دهند.
دکتر عزیزی از ارجاع تعدادی از مراجعه کنندگان به دندانپزشکان همکار این کانون خبر داد و گفت: مرحله دوم این حرکت زیبای جهادی، به زودی و در سایر مناطق نیازمند به ارائه این‌گونه خدمات برگزار ‌می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی