[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سه پروژه مهم برق‌رسانی در منطقه لامرد افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

به میمنت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با صرف هزینه 575 میلیارد تومان، سه پروژه مهم برق‌رسانی  با حضور دکتر عبدالرضا قاسم‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس، مهندس علی مسعودی مدیر عامل شرکت غدیر انرژی لامرد، جمعی از رؤسای ادارات و نهاد‌ها‌ و دیگر مسئولان شهرستان  در منطقه ویژه اقتصادی لامرد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس، دکتر قاسم‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، تشکر و قدردانی خود را از دست‌اندرکاران احداث پروژه‌های برق‌رسانی ابراز نمود. وی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در صنعت برق و بهره‌برداری و افتتاح  پروژ‌ه‌های برق‌رسانی آن هم در شرایطی که منابع مالی کشور محدود‌ می‌باشد، ابراز خرسندی کرد. 
در ادامه مراسم، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس در سخنان خود با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالروز انقلاب اسلامی، گفت: میزان و نحوه دسترسی به انرژی برق، از شاخص‌های توسعه یافتگی هر کشور به شمار می‌رود در این راستا برق فارس 23 پروژه برق‌رسانی در سطح استان‌های فارس و بوشهر را با صرف هزینه 839 میلیارد و 763میلیون‌تومان به بهره‌برداری رساند و مورد افتتاح قرار داد و برگ‌زرین دیگری را در کارنامه درخشان خود به ثبت رساند. 
در ادامه مهندس علی مسعودی مدیر عامل شرکت غدیر انرژی لامرد از دست‌اندر‌کاران، مشاوران و همکاری برق منطقه‌ای‌ فارس تشکر کرد.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی