[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

عقاب‌ها از آنچه فکر می‌کنید، به اسکودتو نزدیک‌‌ترند، روزنامه شیراز نوین

شاگردان اینزاگی پس از یوونتوس، اینتر را هم شکست دادند و حالا در یک امتیازی یوونتوس صدرنشین و در رده دوم هستند. 
از هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری آ ایتالیا، از ساعت 23:15 یکشنبه شب لاتزیو در المپیکوی رم میزبان اینتر بود. در حالی که اینتر نیمه اول را با گل دقیقه 44 اشلی یانگ به پایان رساند، در نیمه دوم این لاتزیو بود که کامبک زد و برنده این بازی 6 امتیازی شد.  چیرو ایموبیله آقای گل این فصل سری آ در دقیقه ۵۰ از روی نقطه پنالتی و سرگی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۶۹ دو گل لاتزیو را به ثمر رساندند تا لاتزیو به رتبه دوم جدول صعود کند.
سیمونه اینزاگی پس از بازی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت: طبیعتاً می‌دانستم لاتزاری و کوریا دو گزینه خیلی خوب برای ما هستند تا در نیمه دوم به تیم اضافه شوند. ما مقابل تیمی ‌قوی که در 24 بازی این فصل، تنها یک شکست داشت، خیلی خوب بازی کردیم. ما ریتم بالای خود را حفظ کردیم. بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادیم. در نیمه اول فقط چند ضدحمله اجتناب‌ناپذیر به اینتر دادیم و متقاعد شدم که پیروز می‌شویم. بین دو نیمه به بچه‌ها گفتم اگر همین‌طور بازی خود را ادامه دهیم و در توپ‌های آخر دقت بیشتری داشته باشیم، کامبک می‌زنیم و پیروز می‌شویم. 
 نداشتن استرس، کمک زیادی به تیم می‌کند؛ اما امروز صبح بچه‌ها در تمرینات کمی ‌نگران بودند و به آنها گفتم نگران نباشند، زیرا باید فقط کاری را که در تمرینات انجام می‌دهیم، در بازی اجرا کنند و بدین ترتیب بازی خوبی خواهیم داشت. 
این لاتزیو با کسب افتخار بیگانه نیست؛ زیرا فصل گذشته نیز کوپا ایتالیا را کسب کرد و همچنین در دسامبر با پیروزی مقابل یوونتوس، فاتح سوپرجام ایتالیا شد:
 طی 4 سال اخیر، ما پیشرفتی مستمر و باثبات داشته‌ایم. ما حالا در بالای جدول هستیم؛ اما باید بدانیم هر هفته سری آ پر از خطرات پنهان است.
اینتر توسط اشلی یانگ به گل رسید و به نظر می‌رسید لائوتارو و لوکاکو به خوبی مهار شده بودند: لائوتارو و لوکاکو برای همه مشکل‌ساز شده‌اند. ما برای مهار آنها، یارگیری پیشگیرانه را انتخاب کردیم و لوکاس لیوا را در جایی گذاشتیم تا برای خط دفاع مثل سپر عمل کند. لوئیز فلیپه و آچربی خیلی خوب کار کردند و با فشار خوب به مهاجمان اینتر، باعث شدند آنها کمترین تأثیر را در بازی داشته باشند. 
گفته می‌شد کوریا از ابتدا به میدان می‌رود؛ اما کایسدو کنار ایموبیله بود: من تمرینات را به دقت نگاه می‌کنم. کوریا در حال بازگشت است. او مشکل عضلانی داشت. دیروز در این مورد شک داشتم و کوریا را آزمایش کردم؛ اما امروز صبح فهمیدم کایسدو بازی خوبی خواهد داشت. قبل از مصدومیت، کوریا مهارنشدنی بود. اگر در طول این هفته به من ثابت کند که صددرصد آماده است، قطعاً در بازی بعدی از ابتدا به میدان می‌رود. 
میلینکوویچ ساویچ به وضوح بهترین بازیکن زمین بود و این تنها به خاطر گل‌زنی‌اش نبود: انتظارات از سرگی بسیار بالاست. من از او می‌خواهم علاوه بر کیفیت، تلاش و دوندگی بالا هم داشته باشد. او باید برای تیم به سختی تلاش کند و باید راستش را بگویم، هرگز از این مسئله ناراضی نیست. او برای ما بازیکنی بسیار مهم است و در حمله و دفاع کارهای زیادی برای ما انجام می‌دهد. 
 ما کاپیتانمان، لولیچ را در اختیار نداشتیم؛ اما جانی و ماروشیچ به طوری تحسین‌برانگیز جای او را پر کردند. قبل از صحبت در مورد نفرات تیم، باید در مورد گروه فوق‌العاده‌ای که داریم، صحبت کنم. حتی با وجود مصدومیت و محرومیت‌ها، ما همیشه توانسته‌ایم بازی قوی، متعادل و سازمان یافته‌ای به نمایش بگذاریم. هویت ما تحت هر شرایطی تغییر نکرد. 
 ما چهار سال در کنار هم بوده‌ایم و رابطه فوق‌العاده‌ای با هم داریم. فصل گذشته مردم گفتند: «اوه! لاتزیو هشتم شد!» اما به آنها گفتم ما کوپا ایتالیا را گرفتیم و در ماه‌های پایانی تمرکز خود را روی آن جام گذاشتیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی