[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

انتخابات لیله‌القدرنظام ‌مقدس جمهوری اسلامی است، روزنامه شیراز نوین

انتخابات روح مردم‌سالاری و تحقق اراده مردم در حاکمیت و لیله‌القدر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
باردیگر مردم ایران اسلامی در معرض تجلی اراده خود قرار گرفته‌اند تا ترکیب قوه‌قانونگذاری خود را آن‌گونه تعیین نمایند تا مجلسی قوی، بتواند چرخه‌های ساختار اجرایی کشور را به تحرک و پویایی وا دارد و با نظارت و ریل‌گذاری خود زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم نماید. 
این فرصت بسیار مهم را در عرصه حساس کنونی قدر‌ می‌دانیم و ضمن دعوت مردم همیشه در صحنه، به حضور آگاهانه و پر شور و نشاط در انتخابات موارد ذیل را یادآوری‌ می‌نماییم:
1ـ به فرموده امامین معظم انقلاب، میزان رأی مردم و مجلس مظهر مردم‌سالاری دینی است. لازم است نمایندگانی انتخاب شوند که پاسدار رأی مردم و محقق مردم‌سالاری دینی باشند و به جای توجه به منافع شخصی، حزبی و جناحی، خدمتگزاری صادقانه به مردم را وجهه عمل خود قرار دهند و در عمل به آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب دارای سابقه روشنی باشند.
2ـ از نامزدهای محترم داوطلب نمایندگی مجلس‌می‌خواهیم تا پایبندی عملی خود به قانون را پیش از انتخاب و در دوران تبلیغات به معرض عمومی برسانند و با رعایت مقررات و جلوگیری از هرگونه تخریب و بد اخلاقی که زیبنده مردم با فرهنگ ایران اسلامی نیست؛ انتخابات را به صحنه‌ای‌ زیبا از رقابت سالم و اثر گذار مبدل نمایند.
3ـ از مردم عزیز با هر فکر و اندیشه‌ای‌ دعوت ‌می‌نماییم تا با حضور پُرشور در پای صندوق‌های رأی و انتخابی دقیق و به دور از تعصبات سیاسی یا قومی، نماینده‌ای‌ توانمند انتخاب کنند تا علاوه بر تعیین 4 ساله مقدرات قوه مقننه، آبرویی برای نظام اسلامی شود و خدمتگزاری برای مردم و موکلان خود گردد.
امید است با حضور پُرشور وبا نشاط مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخابی دقیق، عالمانه و با بصیرت، مجلسی انقلابی، فعال و قدرتمند تشکیل شود تا با تهیه و تصویب قوانین مؤثر و نظارت هوشمند و هدفمند بر امور کشور؛ شاهد رونق و شکوفایی در کشور و حل مشکلات مردم باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی