[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

جامعه ورزش وفاداری خود را اثبات خواهد کرد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در پیامی ضمن دعوت گسترده به منظور حضور در صحنه انتخابات، از جامعه ورزش و جوانان نیز دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری در پیام خود که در اختیار روابط عمومی ‌قرار گرفت، آورده است: ورزشکاران عزیز و جوانان انقلابی و ولایت‌مدار نماد حرکت و نشاط‌بخش در جامعه هستند و در انتخابات آتی نیز این شور و حرکت را با شرکت حداکثری در عرصه انتخابات، جلوه دیگری از تعهد و وفاداری خود به منصه ظهور خواهد گذاشت.
وی در بخش دیگری از این پیام بیان کرده است: از عموم مردم به ویژه جوانان پرشور و بانشاط و ورزشکاران سرافراز، باغیرت و پرتلاش استان فارس دعوت می‌نمایم با حضور در پای صندوق‌های رأی در روز جمعه 2 اسفندماه حماسه‌ای دیگر خلق کنند و باردیگر عزم و اراده ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان بکشانند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین تأکید نموده است: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، «روز انتخابات، روز جشن، شور و شعور ملت ایران است» و یقیناً ورزشکاران و جوانان در سراسر کشور و به ویژه استان فارس با عزمی ‌راسخ و همتی بلند در این جشن بزرگ و انتخابات شرکت خواهند کرد.
وی در پایان از همه جوانان، ورزشکاران، قهرمانان، داوران، مربیان، پیشکسوتان، مدیران و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان دعوت کرد روز جمعه دوم اسفند ماه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ‌و میان‌دوره‌ای انتخابات مجلس خبرگان رهبری حضوری پررنگ و حداکثری را به نمایش بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی