[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

توسعه ورزش در فارس همه‌جانبه بوده است، روزنامه شیراز نوین

 مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در سه ماه پیش رو  ۱۰۰ پروژه ورزشی در نقاط مختلف استان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید. حیدرعلی کامیاب که پیش از ظهر سه شنبه ۲۹ بهمن ماه در جلسه امور کارکنان این اداره کل سخن می‌گفت، افزود: بخشی از این پروژه‌ها قبل از پایان سال و بخش دیگر تا پایان اردیبهشت ماه افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به حجم بالای رخدادهای عمرانی در حوزه ورزش و جوانان استان، توسعه ورزش در فارس را توسعه همه جانبه دانست و گفت: در چند سال اخیر در حوزه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی و همچنین حوزه جوانان نیز اتفاقاتی به وقوع پیوسته که در تاریخ ورزش استان بی‌سابقه بوده است.
دبیر شورای عالی ورزش استان با اشاره به آمار برخی رویدادهای برگزار شده در فارس، مدال‌های مختلف کسب شده توسط ورزشکاران استان در رقابت‌های ملی، بین‌المللی، جهانی، المپیک و پارالمپیک، کمیت و کیفیت این رویدادها را در ورزش استان کم نظیر و گاهی بی نظیر دانست و گفت: در حوزه جوانان نیز در کنار میزبانی قابل تحسین پایتختی جوانان جهان اسلام، امروز جوانان ما به چنان مرز خودباوری رسیده اند که مسئولیت‌های محلی و ملی فراوانی به آنها سپرده می‌شود.
کامیاب تغییر در رفتار سازمانی کارکنان را نیز یکی دیگر از اتفاقات خوب به وقوع پیوسته در اداره کل ورزش و جوانان فارس دانست و گفت: امروز اخلاق‌مداری و اخلاق‌محوری به یک ارزش سازمانی در اداره کل ورزش و جوانان فارس تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه حاصل این تغییر نگرش، باور توانایی‌های مدیران استان توسط مجموعه وزارت ورزش و جوانان بوده است، افزود: برتر بودن فارس  از سال ۹۴ تاکنون در ارزیابی‌های وزارت ورزش و جوانان، حاصل رسیدن کارکنان به مرز خودباوری و اعتماد به نفس بوده است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ‌و میان دوره‌ای مجلس خبرگان، بر اهمیت حضور در این انتخابات تأکید کرد و گفت: تک‌تک ما باید در جوامع حضوری خود، اهمیت حضور در این انتخابات و رأی دادن به کاندیداهای اصلح را برای نزدیکانمان تشریح کنیم.
وی انتخاب خوب را زمینه ساز ایجاد فضا برای انجام کارهای بهتر دانست و گفت: یادمان نرفته است که نگاه سیاسی به ورزش در گذشته منجر به بایگانی کردن یک معاونت همراه با ۶ کارشناس در یک اتاق کوچک شده بود.
کامیاب با تأکید بر لزوم خدمت‌رسانی به مردم، مردم را شایسته خدمت بیش از پیش دانست و گفت: امیدواریم با درایت مردم، نمایندگانی به مجلس یازدهم راه یابند که اگر یار و یاور ورزش هم نیستند، حداقل با نگاه‌های سیاسی چوب لای چرخ ورزش استان نگذارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی