[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ارتش رژیم صهیونیستی فرماندهی ویژه مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل می‌دهد، روزنامه شیراز نوین

ارتش رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه اعلام کرد که فرماندهی ویژه‌ای برای مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل خواهد داد. به گزارش ایسنا، به نقل از یورو نیوز، بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی اطلاعاتی کمی درباره این فرماندهی ارائه کرده است.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تازگی اعلام کرده بود که این رژیم با آمریکا برای مقابله مشترک با اقدامات ایران به توافق رسیده و در این راستا آمریکا در عراق فعالیت خواهد کرد و رژیم صهیونیستی نیز در سوریه فعال خواهد بود. او در این خصوص گفت: من با همتای خود، مارک اسپر دیدار کردم و بر سر جزئیات همکاری‌های خود توافق کردیم. آن‌ها عراق را می‌گیرند و ما سوریه را!
در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که فرماندهی جدید زیرمجموعه ستاد مشترک ارتش خواهد بود اما نحوه دقیق عملکرد این فرماندهی هنوز به صورت کامل مشخص نشده است. رژیم صهیونیستی که به شدت نگران قدرت گرفتن نیروهای مقاومت در سوریه، لبنان و فلسطین در مجاورت مرزهای سرزمین‌های اشغالی است، به هر شکلی تلاش می‌کند که مانع تقویت هرچه بیشتر این نیروها شود.
صهیونیست‌ها بارها از اینکه ایران «تسلیحات مؤثر»ی در اختیار گروه‌های مقاومت قرار داده ابراز نگرانی کرده‌اند و حملاتی را علیه مواضع این گروه‌ها به ویژه در سوریه و فلسطین انجام داده‌اند که بنا بر اعلام جبهه مقاومت این حملات تأثیر چندانی در توان نظامی آنها نداشته است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی