[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آب‌های سطحی جمع‌آوری می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

با اجرای 4 کیلومتر لوله‌گذاری در بلوار محراب، امکان جمع‌آوری آ‌ب‌های سطحی برخی معابر منطقه دو فراهم‌ می‌شود.
دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از پروژه لوله‌گذاری آب‌های سطحی بلوار محراب، گفت: با اتمام این پروژه، امکان جمع‌آوری آب‌های سطحی برخی معابر محله‌های منطقه دو شهرداری نظیر محراب، شهید هنردار، ده‌پیاله و بلوار احمدبن موسی(ع) فراهم ‌می‌شود.
وی ضمن تقدیر از تلاش بی‌وقفه شهرداری منطقه دو در اجرای این پروژه، با بیان اینکه پروژه لوله گذاری بلوار محراب به طول حدود 4 کیلومتر و عمق تقریبی تا 5 متر در دست اجرا است، افزود: نوع لوله مورد استفاده در این پروژه از نوع 1200میلیمتر بتنی و در قسمتی هم از نوع 700 کاروگیت، است که در حال حاضر حدود دو کیلومتر از این پروژه اجرا شده است.
قائدی اعتبار مورد نیاز برای این پروژه که شامل اجرا و تهیه لوله ‌می‌شود را حدود 60 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دفع، هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی بلوار محراب و برخی معابر مجاور آن، رفاه و آسایش شهروندان، حفظ بهداشت محیط‌زیست و توسعه زیرساخت‌های شهری از جمله اهداف اجرای این پروژه است. گفتنی است در این بازدید، مهندس مهران بهرامی‌نژاد شهردار منطقه دو و معاونان و مسئولان این شهرداری نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی