[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افراد توانمند در مسند امور قرار گیرند، روزنامه شیراز نوین

در جلسه‌ای‌ که عصر سه شنبه مورخ ۲۹/11/۹۸ و به ریاست دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس برگزار شد، « دکتر رضا موسوی محسنی» به  عنوان سرپرست معاونت برنامه، « الهه چراغی» به عنوان سرپرست معاونت بودجه و «مهندس علی صارم» به عنوان مشاور جدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، دکتر نوروزی گفت: بکارگیری افراد توانمند و قوی و استفاده از پتانسیل آنان در معاونت برنامه با توجه به تفکر بالا و دست به قلم بودنشان از مهم‌ترین رویکردهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری کارگروه تخصصی امور اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان فارس که مسئولیت دبیرخانه این کارگروه بر عهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس است اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با مجزا شدن معاونت برنامه از معاونت بودجه، این انتظار‌می‌رود که در این کارگروه، به مباحث اقتصادی و سرمایه گذاری استان فارس که تاکنون مسکوت مانده بود توجه بیشتری نسبت به گذشته شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در ادامه سخنانش از اهمیت برگزاری جلسات کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان فارس که دبیری این کارگروه نیز بر عهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان است، سخن گفت و در عین حال یادآور شد: معاونت برنامه‌ می‌بایست با استفاده از نظرات کارشناسی و خردجمعی، نقش به‌سزایی را در تدوین برنامه عملیاتی سالیانه، تهیه گزارش‌های اقتصادی، تدوین مطالعات موردی در زمینه مسائل توسعه‌ای‌ استان، موضوع آمایش سرزمین و سایر موضوعات مرتبط ایفا نمایند.
دکتر نوروزی از مهم بودن موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت‌های جدی حوزه معاونت برنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس خبر داد و بر ضرورت رصد منظم پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان فارس توسط دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش، فعالیت در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس را امری خطیر و وظیفه‌ای‌ سنگین برای کارکنان این سازمان برشمرد و ضمن اشاره به اهمیت حوزه معاونت بودجه به عنوان سرآمد همه معاونت‌ها‌ با توجه به گستردگی کار، تصریح کرد: ایجاد تعامل با کارشناسان زیر مجموعه در راستای رسیدن به مجموعه‌ای‌ پویا و فعال از مهم‌ترین خواسته هایی است که سرپرست‌های معاونت برنامه و معاونت بودجه ‌می‌بایست توجه داشته‌باشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در ادامه با بیان اینکه سربلندی سازمان برای کارکنان بایستی از درجه اهمیت بالایی برخوردار باشد، اظهار داشت: پویا و زنده بودن هر سازمانی، به فعالیت‌های بیشتر کارکنان آن سازمان بستگی دارد که ضرورت دارد کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، در محیط اداری با تلاش و کوشش خود نسبت به گذشته، رو به جلو حرکت کنند.
دکتر نوروزی در بخش پایانی سخنانش، ارتقاء کارآمدی سازمان را از مهم‌ترین اهداف خود در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس عنوان کرد و تأکید داشت: در هر دستگاه اجرایی، رئیس آن دستگاه قطعاً پاسخگوی اعمال خود در طول مدت فعالیت کاری است و در همین راستا، همه تلاش خود را بکار خواهم گرفت تا تصمیم اشتباهی در زمینه‌های مختلف کاری نگیرم.
لازم به ذکر است، « دکتر رضا موسوی محسنی» پیش از انتصاب به عنوان سرپرست معاونت برنامه، سمت مدیر آموزش، پژوهش و آینده نگری و « الهه چراغی» نیز پیش از انتصاب به عنوان سرپرست معاونت بودجه، سمت رئیس گروه تلفیق معاونت هماهنگی برنامه و بودجه و همچنین «مهندس علی صارم» پیش از معرفی به عنوان مشاور جدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، سمت رئیس دبیرخانه شورای نظارت در این سازمان را بر عهده داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی