[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

تجلیل از مادران شهدای قشقایی در منطقه ۲ شهری ، روزنامه شیراز نوین

در روز میلاد با سعادت و پر برکت دخت نبی‌اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) با نام روز مادر آئین افتتاحیه بوستان شهدای قشقایی در محله شیخ علی چوپان با حضور مادران شهدای قشقایی در میان استقبال گرم و بی‌نظیر ساکنان این منطقه شهری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو؛  مراسم افتتاحیه بوستان شهدای قشقایی که پس از آئین کلنگ‌زنی پیاده‌راه سلامت در بولوار احمدبن موسی، تقاطع بولوار ماذون قشقایی انجام گرفت، به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)  همراه با ساز سنتی محلی بود. در این برنامه توسط دکتر قائدی عضو شورای اسلامی شهر ورئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک، مهندس اسکندرپور شهردار محترم شیراز، مهندس بهرامی‌نژاد شهردار منطقه دو در خصوص پروژه‌های شهرداری توضیحاتی به جمع حاضر داده شد. از آنجائی که این برنامه مراسم کلی از افتتاحیه مجموعه چند پروژه مناطق دیگر شهرداری (مناطق 2-4-5) بود که در این مکان انجام شد، دکتر بذرافشان شهردار محترم منطقه پنج نیز در خصوص پروژه‌های منطقه مذکور توضیحاتی بیان داشت.
نقطه اوج این برنامه پرشور تجلیل و تقدیر از مادران شهدای قشقایی ساکن در این محل بود که مدعوین محترم آن جمع بودند و توسط شهردار محترم شیراز و اعضاء شورای اسلامی شهر انجام شد.
گفتنی است در این مراسم دکتر قائدی عضو شورا که به پاس پیگیری‌های فراوان در خصوص تبدیل زمین باز و بلااستفاده به بوستان زیبا با محوریت دوستدار کودک و شهردار منطقه دو به پاس اجرائی نمودن این طرح از طرف یاوران شورا محلی با لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند و پایان بخش برنامه بازدید شهردار محترم شیراز و اعضاء شورای اسلامی شهر از نمایشگاه دستاوردهای هنرآموزان خانه‌های فعال محله (دهپیاله - شیخ علی چوپان و پای‌کتا)در این منطقه شهرداری بود که با هدف توانمندی و کارآفرینی و به‌منظور ایجاد بازار کار جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی انجام می‌پذیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی