[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: دانشجویان با افزایش علم خود، ادامه‌دهنده راه شهدا باشند، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشکده‌ها‌ و دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه پنج کشور، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور را مدیون ایثارگری‌های جانبازان و شهدا هستیم که برای آسایش مردم جامعه ایران اسلامی از جان مایه گذاشتند و جای بسی افتخار است.
دکتر «مهرزاد لطفی» وظیفه دانشجویان را علم آموزی و رسیدن به مدارج بالا عنوان کرد و افزود: دانشجویان باید با تحصیل و رسیدن به مدارج بالا، برای پیشرفت و آبادانی کشور تلاش کنند.
او حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر را وظیفه تمامی مسئولان دانست و ادامه داد: وظیفه تمامی مسئولان است که برای یادگاران ایثارگران و شهدا که برای حفظ امنیت کشور از جان خود مایه گذاشتند، سنگ تمام بگذارند.  رئیس دانشگاه خطاب به دانشجویان ایثارگر و شهدا تأکید کرد: برای پاسداشت خون شهدا و سربلندی کشور، باید با تحصیل و افزایش علم خود، ادامه‌دهنده راه شهدا بود.
دبیر ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در حاشیه این برنامه گفت: این مراسم با هدف تقدیر از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشکده‌ها‌ و دانشگاه‌های علوم‌پزشکی منطقه پنج کشور برگزار شد.
«مجتبی حدائق» با اشاره به نقش شهدا و ایثارگران در حفظ امنیت و پیشرفت جامعه افزود: دانشجویان باید راه شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهند و برای جامعه اسلامی افتخارآفرین باشند.
او ادامه داد: در این مراسم از سیزده دانشجوی برتر علمی آموزشی دانشکده‌ها‌ و دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه پنج کشور، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر شد.
دبیر ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بیان کرد: هر ساله جشنواره ملی ایثار ویژه دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشکده‌ها‌ و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از سوی وزارت بهداشت و بنیاد جانبازان و ایثارگران در تهران برگزار‌می‌شود که برگزیده‌های کلان منطقه‌های کشور به این جشنواره ملی معرفی‌می‌شوند و پس از بررسی و امتیازدهی، دانشجویان برتر کشوری انتخاب می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی