[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آتش‌سوزی فروشگاه لوازم الکتریکی ، روزنامه شیراز نوین

آتش‌سوزی فروشگاه لوازم الکتریکی در بلوار ارتش، با حضور آتش‌نشانان 2 ایستگاه به خیر گذشت.  به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، ساعت 17:21 دقیقه عصر ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز پس از دریافت تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی یک فروشگاه لوازم برقی، زنگ ایستگاه 11 و 19 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به همراه خودروهای اطفایی و حامل دستگاه تنفسی عازم بلوار ارتش کرد. علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این باره گفت: از داخل یک فروشگاه فروش لوازم الکتریکی دود و شعله زیادی به بیرون زبانه می‌کشید که با توجه به شعله‌وری فروشگاه و قرار گرفتن ساختمان مسکونی بر روی آن، احتمال می‌رفت که زبانه‌های آتش به قسمت مسکونی نیز سرایت کند.
وی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از تقسیم شدن به سه تیم، ضمن قطع برق و گاز محل حادثه مشغول عملیات شدند و تیم نجات با وارد شدن به داخل فروشگاه و جستجوی محل حادثه از عدم حضور افراد محبوس شده اطمینان پیدا کردند و سپس به سایرآتش‌نشانان پیوستند.
عدلو تصریح کرد: دو گروه دیگر از آتش‌نشانان هم‌زمان با رعایت نکات ایمنی با استفاده از لوله‌های آبدهی به یافتن کانون آتش و خاموش کردن آن مشغول شدند. وی افزود: نیروهای عملیات پس از مهار و کنترل آتش و تخلیه دود توسط فن فشار مثبت و ایمن‌سازی محل حادثه، به عملیات خود پایان داده و با تحویل محل به عوامل انتظامی و مالک به ایستگاه بازگشتند.  علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی