[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

نقش بانوان در افزایش مشارکت اجتماعی وفرهنگ ایمنی ستودنی است ، روزنامه شیراز نوین

مهندس سیاهپور با تشریح برخی اقدامات پیش رو و طرح‌های راهداری در سفرهای نوروزی از گسترش اقدامات فرهنگی به منظور افزایش ایمنی جاده‌ای‌ در کنار اقدامات راه‌سازی و اصلاح نقاط پرحادثه خبر داد و فرهنگ‌سازی در کاهش تصادفات جاده‌ای‌ را از وظایف مهم بانوان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ فارس دانست. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ فارس؛  بانوان شاغل اداره کل، در نشستی با حضور مهندس سیاهپور مدیر کل  و سیده معصومه دستغیب مدیر کل اموربانوان استانداری فارس  در سالن اجتماعات شرکت کردند. در این نشست علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ استان فارس ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و اشاره به سرمشق بودن این بانوی گرانقدر اسلام، به الگو برداری از زندگی آن حضرت تأکید کرد. سیاهپور با اشاره به توانایی‌های بانوان شاغل در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ فارس در حوزه‌های مختلف ستادی و شهرستان،از تلاش و زحمات همیشگی آنان خصوصاً در ایام خاص سال، مانند اربعین حسینی(ع)، نوروز و... که در کنار همکاران تلاش‌می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد. وی به نقش ارزنده بانوان در افزایش مشارکت جامعه برای صیانت از حقوق شهروندی و توسعه فرهنگ ایمنی در ترافیک و حمل و نقل اشاره کرد و گفت: درسال جاری با هدف‌گذاری اساسی در راستای کاهش تلفات جاده‌ای‌ و تصادفات، استان فارس در چندین سال پیاپی شاهد کاهش تلفات و تصادفات بوده است.
سیاهپور با تشریح برخی اقدامات پیش رو و طرح‌های راهداری در سفرهای نوروزی از گسترش اقدامات فرهنگی به منظور افزایش ایمنی جاده‌ای‌ در کنار اقدامات راه‌سازی و اصلاح نقاط پُرحادثه خبر داد.
در ادامه، مدیرکل بانوان استانداری فارس با اشاره به جایگاه رفیع بانوان در جامعه، از بانوان این اداره که علاوه بر وظیفه خطیر مادر بودن مسئولیت کار را نیز پذیرفته‌اند تشکر نمود و فرهنگ‌سازی در کاهش تصادفات جاده‌ای‌ را از وظایف مهم بانوان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ فارس دانست.  سعید پروین حقیقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل نیز گفت: وجود نظم و انضباط بانوان در محل کار جایگاه آنان را ویژه نموده است. در پایان جلسه با اهداء لوح تقدیر و جوایز از بانوان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ استان فارس تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی