[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: مردم در انتخابات حضوری حداکثری داشتند ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- استاندار فارس بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات برای اعمال خواست مردم در تصویب قوانین مجلس شورای اسلامی توسط وکلای خود تأکید کرد.
دکترعنایت‌الله رحیمی صبح جمعه دوم اسفند در حاشیه فرآیند رأی‌گیری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران با تأکید بر لزوم مشارکت حداکثری، گفت: مردم با شرکت در انتخابات و اظهارنظر، نسبت به انتخاب نمایندگان خود اقدام کنند.
او تأکید کرد: اراده مردم با حضور در انتخابات در وضع قوانینی که منجر به توسعه و تعالی کشور می‌شود از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.
استاندار فارس همچنین نقش نیروی انتظامی در این انتخابات را هم یادآور شد و افزود: وظیفه تأمین امنیت انتخابات و جلوگیری از هر گونه اقدام‌های ضد امنیتی، ضد ایمنی و بعضاً اغتشاش‌آمیز بر عهده نیروی انتظامی است.
رحیمی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر چگونگی تمهیدات امنیتی در شعبات اخذ رأس شهرستان‌ها نیز عنوان کرد: مردم ما امروز به رشد و بالندگی رسیده‌اند و مباحث زودگذر را ملاک عمل قرار نمی‌دهند، چرا که زندگی مسالمت‌آمیز توأم با احترام و تحمل عقاید یکدیگر را تجربه کرده‌اند. او اضافه کرد: تدابیر لازم امنیتی اندیشیده شده و نیروهای انتظامی و امنیتی ما بیش از دو ماه است که طرح‌های مورد نیاز را تهیه کرده و امروز آن را به اجرا گذاشته‌اند. استاندار فارس اضافه کرد: دغدغه‌ای بر رأی تکراری و تقبلی نداریم چون انتخابات در نهایت سلامت و امنیت برگزار می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی