[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس: اولین انتخابات پُرشور پس از گام دوم انقلاب برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس در اولین لحظات آغاز انتخابات  یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای‌ مجلس خبرگان رهبری صبح دیروز با حضور در حوزه اخذ رأی مستقر در حرم مطهر شاهچراغ (ع) در انتخابات شرکت و رأی خود را به صندوق انداخت.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه استان فارسی‌ها از دقایق اول انتخابات با حضور پُرشور در انتخابات خوش درخشیدند، ابراز امیدواری کرد: مردم همیشه در صحنه استان فارس با حضور پُرشور و انقلابی در انتخابات امروز که اولین انتخابات پس از گام دوم انقلاب است یکی از پُرشورترین و حماسی‌ترین انتخابات در استان فارس را رقم خواهند زد.
وی با بیان‌آنکه مردم در طول این چهل سال همواره حافظ انقلاب بوده‌اند و مسئولیت خطیر حفاظت و تداوم انقلاب نیز بر عهده همین مردم است، گفت: مردم ما مردم آگاه و بصیری هستند و خوب ‌می‌دانند که هر رأی آنان تیری بر قلب دشمنان است.
نمانیده عالی قوه‌قضائیه در استان فارس در خصوص امنیت انتخابات نیز بیان داشت: دستگاه قضایی با تشکیل ستادهای پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی نظارت ویژه‌ای‌ بر امر سلامت انتخابات دارد و هم اکنون کلیه معاونان دادگستری با حضور در شهرستان‌ها‌ و حوزه‌های انتخابیه در حال انجام مسئولیت قانونی خود مبنی بر نظارت بر اجرای صحیح انتخابات‌ می‌باشند. وی تصریح کرد: هر تخلفی که توسط ضابطین قضایی و یا مردم به دستگاه قضایی واصل شود بلافاصله مورد بررسی و توسط قضات ویژه تعیین شده مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی