[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: تریلر حامل قاچاق در محور بوشهر به شیراز توقیف شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از توقیف دو خودرو حامل کالای قاچاق به ارزش 23 میلیارد ریال خبر داد.  سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک دستگاه تریلر حامل کالای قاچاق را در محور بوشهر به شیراز شناسایی و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو، 9 هزار و 843 قطعه انواع لوازم یدکی خودرو که به صورت قاچاق حمل‌ می‌شد، کشف و در این راستا یک متهم دستگیر شد.
وی ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان کازرون از خبری مبنی بر تردد خودرو حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با تلاش مأموران انتظامی در این راستا یک کانتینر را متوقف و در بازرسی از آن 922 هزار و 176 عدد انواع باطری چراغ قوه فاقد‌مدارک قانونی و گمرکی کشف شد؛ در این خصوص یک متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.
سردار حبیبی در پایان با بیان اینکه ارزش این محموله‌های قاچاق بنا به اظهار نظر کارشناسان مربوطه 23 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: مبارزه بی‌امان با کالای قاچاق از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی استان فارس به شمار ‌می‌رود.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی