[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

انقلاب جوان شد، روزنامه شیراز نوین

سردار غیاثی گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم‌ترین عرصه‌های نقش‌آفرینی مردم در اداره کشور و نِماد مردم سالاری‌دینی در جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی هم‌زمان با آغاز رأی گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن حوزه در حوزه رأی‌گیری، رأی خود را به صندوق انداخت.
سردار غیاثی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: حضور نسل جوان و رأی اولی‌ها‌ در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان‌دهندۀ روحیه انقلابی نسل آینده‌ساز کشور است و این شور انقلابی دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی و یک حرکت اُمیدآفرین برای تمام دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر دنیاست.
وی با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده‌اند، گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم‌ترین عرصه‌های نقش‌آفرینی مردم در اداره کشور بوده و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه  این انتخابات باشکوه نشان‌دهندۀ اعتماد و اعتقاد مردم به نظام اسلامی است، گفت: مردم در این انتخابات ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) و شهدا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی