[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آیت‌الله دستغیب: اولویت نمایندگان مجلس یازدهم رفع مشکلات اقتصادی باشد، روزنامه شیراز نوین

تولیت معظم آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(علیه السلام) صبح دیروز ۲ اسفندماه، در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای‌ پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در شعبه اخذ رأی در صحن مطهر این بارگاه منور، آرای خود را به صندوق انداخت.
حضرت آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب در حاشیه رأی‌گیری انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از بدیهیئت نظام جمهوری اسلامی حرکتی است که انتخابات باعث تقویت ارکان عمده این نظام مقدس ‌می‌شود.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و قطعاً وظیفه خود را نیز به خوبی ‌می‌دانند که در همه عرصه‌های مهم و سرنوشت‌ساز مِن جمله انتخابات با تمام آمادگی و علاقه شرکت می‌کنند. وی به حضور گسترده مردم برای رأی‌گیری در آستان مقدس اشاره و اضافه کرد: مردم برای تشکیل مجلسی قدرتمند و سنگری مهم و برای مقابله با توطئه‌های دشمنان مانند همیشه پای صندوق‌های رأی به صورت گسترده حاضر ‌شدند.
مسئول معظم حوزه علمیه رضویه شیراز اظهار داشت: اولویت نمایندگان مجلس یازدهم و منتخبان مردم در شرایط کنونی باید رفع مشکلات اقتصادی جامعه باشد تا با تصویب لوایح و قانون‌گذاری بتوانند گامی مهم برای رفع مشکلات اقتصادی مردم بردارند.
معظم‌لَه صیانت از کرسی مجلس را امر مهمی دانست که باید توسط نمایندگان از آن حفاظت شود و افزود: نمایندگان نباید به‌صورت عمد و یا غیرعمد به انحراف کشیده شوند و از ارتباط با عناصری که از سلامت برخوردار نیستند نیز پرهیز و از ورود به مواردی که آبروی مجلس را از بین ‌می‌برد، خودداری کنند.
رئیس جامعه روحانیت شیراز، ارتباط نمایندگان آینده مجلس با مردم حوزه انتخابیه را بسیار با اهمیت دانست و تأکید کرد: اقشار مختلف جامعه نیاز به توجه دارند و به نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنم که به‌طور مداوم با این افراد ارتباط داشته‌باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی