[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

مدیرکل پست فارس: تمبر شناسنامه‌ای‌ شهید غلامرضا عمادی در شیراز منتشر شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس گفت: در آستانه سی و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی شهید غلامرضا عمادی با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران فارس و فرزند برومندش تمبر این شهید والامقام طی آیینی در شیراز چاپ و منتشر شده است.
به گزارش روابط عمومی پست فارس، محسن مفتح روز شنبه درآیین انتشار تمبر شهید عمادی افزود: شهید غلامرضا عمادی متولد 1323 در 14 اسفند ماه 1360 درمنطقه عملیاتی تنگه چذابه به درجه رفیع شهادت نائل شده است. وی ادامه داد: این شهید والامقام الگویی برای نسل جوان ونوجوان بوده که با پیروی از امام خویش در راه ائمه اطهار گام برداشته تا آنان راه صحیح را انتخاب کنند.
مدیرکل پست فارس گفت: نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و جانبازان و ایثارگران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد. وی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران با رشادت‌ها‌ و ایثارگری‌ها‌ از کیان ایران اسلامی دفاع کردند و بر ما لازم است که راه آنان را ادامه دهیم.
مفتح خطاب به فرزند شهید عمادی افزود: دعای خانواده‌شهدا ضامن پیروزی درهمه عرصه‌هاست و انشالله ما امانتدار خوبی برای شهدا باشیم. انتشار تمبر شناسنامه شهدا به ایده‌ای‌ نوین و اثری فا خر از تمثال شهدای والامقام تبدیل شده که در اختیار خانواده شهید عمادی قرار گرفته است. این حرکت زیبا تا سال‌ها ماندگار‌می‌شود و‌ می‌تواند اهداف شهدای والامقام را در بین نسل جوان و نوجوان زنده نگه دارد. شهیدان به گردن ما حق فراوانی دارند و ما مدیون خون پاک شهدا هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی