[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سرهنگ مسکوئی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران فارس شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس جدید سازمان بسیج ورزشکاران فارس معرفی گردید. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، با حضور حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، سرهنگ قاسم علی‌پور معاون اجرایی سپاه فجر، کاووس عباسی رئیس هیئت فوتبال شیراز، سید حسین پرور دبیر بسیج ورزشکاران و مجید اسماعیلی رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان، سرهنگ شکرالله مسکوئی به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج ورزشکاران فارس در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان معارفه گردید و از زحمات سرهنگ رسول فلاح در زمان تصدی وی در این سمت، قدردانی شد.
در این مراسم ابتدا قاسم مسکوئی در تشریح برنامه‌های خود سخنانی ارائه نمود و افزود: جذب ورزشکاران بسیجی در میادین مختلف ورزشی و همچنین تعامل نزدیک با اداره کل ورزش و جوانان و صدور احکام شورای عالی بسیج ورزشکاران استان، از مهم‌ترین برنامه‌های اینجانب در توسعه برنامه‌های این سازمان با منش و روحیات بسیجی و رسیدن به قله‌های افتخار و بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی ‌ایران در رقابت‌های جهانی و آسیایی است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از قهرمانان ما حضور فعالی در سازمان بسیج دارند و علاوه بر قهرمانی با روحیات بسیجی، شخصیت پهلوانی خود را حفظ کرده تا الگوی خوبی برای جوانان و نسل جدید انقلاب باشند.
مسکوئی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم برنامه‌های این سازمان را با ترسیم رئوس و فرهنگ‌سازی مناسب به طور گسترده توسعه دهیم و همکاری تنگاتنگی با اهداف و برنامه‌های ثمربخش اداره کل ورزش و جوانان استان داشته باشیم.
در ادامه این مراسم، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه سپاه پاسداران دیدگاه بسیار خوبی به ورزش و توسعه اماکن ورزشی دارد، اظهار داشت: همکاری بسیار خوب این دو نهاد در توسعه ورزش موجب گردیده ورزشکاران در فرهنگ بسیج و بسیجی بودن پیشگام باشند و شاهد هستیم روزبه‌روز قهرمانان و ورزشکاران ما به این سازمان مردمی‌ گرایش داشته باشند. این موضوع موجب می‌گردد افرادی که در ابتدای زندگی قهرمانی قرار می‌گیرند با الگو گرفتن از فرهنگ بسیجی و همچنین آشنایی با نام شهدای بسیجی و مردان بی‌ادعا در دوران جنگ، دچار غرور نگردیده و از مسیر قهرمانی و پهلوانی خارج نشوند. کامیاب در ادامه تصریح کرد: سازمان بسیج ورزشکاران باید حمایت همه‌جانبه‌ای از ورزشکاران بسیجی در کلیه مسابقات مختلف ورزشی داشته باشد تا برای سایر جوانان و ورزشکاران انگیزه‌ای برای حضور بیشتر در این سازمان به وجود آید.
مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه سازمان بسیج ورزشکاران باید برگزاری مسابقات ورزشی را در استان توسعه دهد، بیان کرد: باید ترتیبی اتخاذ گردد تا قهرمانانی که به عضویت بسیج ورزشکاران درمی‌آیند، از امتیازات معنوی و حمایتی سپاه برخوردار شوند.
گفتنی است پیش از این سرهنگ پاسدار رسول فلاح عهده‌دار این مسئولیت بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی