[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

رونمایی از نرم‌افزار سلامت فارس ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با توجه به گستردگی استان فارس و تنوع نقش کاربران در سامانه سیب و نیاز به روزآمدسازی مداوم آموزش‌ها‌ بر اساس تغییرات سامانه یکپارچه بهداشت، طراحی یک نرم افزار همه جانبه بیش از پیش احساس‌می‌شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» دسترسی نداشتن کاربران جدید سامانه سیب به آموزش‌ها‌ بر اساس واحدهای بهداشتی و دسترسی نداشتن به آموزش‌ها‌ در تمام ساعات شبانه روز را از دیگر مواردی برشمرد که منجر به طراحی نرم افزار سلامت فارس شده است.
به گفته این مقام مسئول در دانشگاه، با طراحی این نرم‌افزار هزینه‌های بالای چاپ پوستر و پمفلت آموزشی حذف و بخشنامه‌ها‌ و مطالب آموزشی در اسرع وقت به کاربران ‌می‌رسد. دکتر همتی نمایش اخبار معاونت بهداشت دانشگاه، نمایش آموزش‌های خوانده نشده بر اساس نقش کاربر در سامانه، نمایش آموزش‌ها‌ بر اساس دسته‌بندی واحدهای معاونت بهداشت دانشگاه، امکان ارائه فایل‌های تکمیلی آموزش و دانلود فایل‌های چند رسانه‌ای‌ آموزشی، اطلاع‌رسانی به کاربر به صورت آگاه‌ساز (notification) برای آموزش‌های جدید و تغییرات آموزش‌های خوانده شده و امکان جستجو بر اساس عناوین آموزش را از دیگر توانمندی‌های این نرم افزار برشمرد.
او افزود: در رونمایی این نرم افزار که با حضور دکتر «محمد‌آسایی» مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی و دکتر «جعفر صادق تبریزی» رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، انجام شد، مقرر شد پس از پایلوت نرم‌افزار در استان فارس و رفع کمبودهای احتمالی، نرم افزار سلامت فارس در سطح کشور استفاده شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی