[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

درخواست جذب نیرو به وزارت بهداشت ودرمان ارسال شد ، روزنامه شیراز نوین

در پی انتخاب بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) به عنوان مرکز بستری و درمان موارد مشکوک و قطعی مبتلا به کووید-۱۹ در شیراز، با همکاری معاونت درمان دانشگاه این مرکز از نظر نیاز به نیروی انسانی، به صورت ویژه بررسی و از سوی مدیریت منابع انسانی دانشگاه، به سرعت تأمین و تقویت شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه توضیح داد: بر همین اساس تعداد پزشک عمومی، پرستار، کمک پرستار، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس علوم آزمایشگاهی، کارشناس رادیولوژی و نیروهای داروخانه، پذیرش و خدمات این بیمارستان افزایش یافت. دکتر «مهرداد شریفی» با اشاره به تأمین برخی نیازمندی‌های نیروی انسانی در سایر واحدهای تشخیصی درمانی کووید-۱۹ در شیراز و شهرستان‌ها‌ و همچنین پیش‌بینی و تدابیر صورت پذیرفته برای افزایش نیروی انسانی با توجه به افزایش خدمات به ویژه در حوزه درمان در این ایام، افزود: مجوزهای فصل آتی جذب نیروی انسانی در واحدهای دانشگاه به ستاد وزارت ارسال و رایزنی لازم برای تأیید زودتر از موعد انجام شد و همه نیازهای نیروی انسانی فصل بهار به تأیید وزارت بهداشت رسید.
او در ادامه گفت: در همین راستا سامانه برنامه‌‌ریزی نیروی انسانی نیز فعال شد و به مسئولان منابع انسانی همه بیمارستان‌‌های استان اعلام شد که نیازهای نیروی انسانی را ثبت کنند. 
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از افزایش زمان همپوشانی نیروهای طرحی، تسریع در به کارگیری پذیرفته ‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی امسال و مکاتبه با وزارت بهداشت برای دریافت مجوزهای به کارگیری نیروهای شرکتی پرستاری، کمک پرستاری و اداری-پشتیبانی خبر داد و افزود: نیروهای شرکتی به کارگیری شده، پس از اتمام وضعیت کنونی بیماری ویروسی کووید-۱۹، حسب نیاز به سایر واحدهای دانشگاهی منتقل‌می‌شوند. دکتر شریفی با تأکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان به ویژه ارایه دهندگان خدمات تشخیصی و درمانی به موارد مشکوک و قطعی کووید گفت: در این راستا نیز تدابیر و اقدام‌های متعددی صورت پذیرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی