[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

رئیس جدید دانشگاه پیام نورخرامه معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی با تشکر از تلاش‌های 7 ساله دکتر زارع درنیانی، دکتر خلیل‌صفری به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرامه معرفی شد.
معاون دانشگاه پیام نور فارس دراین آیین، دانشگاه پیام نور خرامه را جزو مراکز بزرگ، قدیمی  و دارای ظرفیت بالای نیروی انسانی با تجربه ذکر کرد و اظهارداشت: پذیرش مسئولیت در این شرایط دانشگاه کار سختی است چرا که فردی که مسئولیت‌ می‌پذیرد باید شبانه‌روز وقت خود را وقف دانشگاه کند. وی با تشکر از تلاش‌های صورت گرفته از سوی دکتر زارع درنیانی در زمان تصدی مسئولیت این مرکز دانشگاهی، افزود: وی از نیروهای با تعصب و اخلاق‌مدار است که فعالیت‌های خلاقانه‌ای‌ نیز در زمان تصدی مسئولیت در کار خود ارائه داد. وی اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های دکتر زارع این بود که در همه امور دانشگاه در کنار همکاران و پیش‌قدم بود.
دکتر مظلومیان  به بخش‌هایی از سابقه علمی و اجرایی دکتر خلیل صفری رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرامه نیز اشاره کرد و اظهارداشت: وی یکی از اساتید فعال و با اندیشه و علاقه‌مند به توسعه دانشگاه است که  تجارب اجرایی وی در دانشگاه پیام نور و بیرون ازآن، ‌می‌تواند راهگشای توسعه هرچه بیشتر مرکز خرامه باشد.
وی همچنین از همکاری خوب فرماندار شهرستان خرامه با دانشگاه پیام‌نور این شهرستان خصوصاً در بخش تخصیص اعتبارات بخش توازن تقدیر و تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی