[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

امیدمان را برای توافق با برانکو از دست ندادیم!، روزنامه شیراز نوین

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت:‌ در حال حاضر با دعاوی سختی مواجه هستیم؛ اما در پرونده برانکو ایوانکوویچ هنوز امیدمان را برای توافق با او از دست نداده‌ایم.
به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسولیس در حال حاضر از نظر مالی در شرایط سختی قرار دارد؛ زیرا پرونده‌های حقوقی یکی پس از دیگری به باشگاه پرسپولیس می‌آیند و برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی نیز منتظر هستند تا رای شکایت آنان علیه پرسپولیس از سوی فیفا در روزهای آینده اعلام شود.
این در حالی است که پرونده گابریل کالدرون و دستیاران وی، شکایت ماریو بودیمیر و فرناندو گابریل نیز سرخ‌پوشان پایتخت را در شرایط بحرانی قرار داده است.
در این بین، مهدی خواجوند در پاسخ به این پرسش که چرا در پرونده فرناندو گابریل با وجود امضای تفاهم‌نامه، حکم فیفا علیه پرسپولیس صادر شده است، گفت: تفاهم‌نامه مابین باشگاه و گابریل امضا شد؛ اما یا در زمان مقرر به فیفا نرسید یا بازیکن اقدامی ‌برای ارائه تفاهم نامه نکرده است. البته باشگاه در همین روزها باید طبق توافق نامه به تعهد خود عمل می‌کرد و تنها در جزئیات تغییراتی صورت می‌گرفت. باید با این بازیکن صحبت کنیم تا ببینیم شرایط از چه قرار است.
وی در مورد پرونده ماریو بودیمیر و اینکه چرا باشگاه باید به بازیکنی که تنها یک نیم‌فصل در پرسپولیس حضور داشته، کل مبلغ قرارداد را پرداخت کند، افزود: این بازیکن با استناد به عدم دریافت مطالبات خود در زمان مقرر پرسپولیس را ترک کرده و با توجه به اینکه او تیم جدیدی را انتخاب کرده است، فیفا رأی خود را این‌گونه اعلام کرد. مجموع قرارداد این بازیکن ۵۷۰ هزار دلار برای یک فصل و نیم بود که وی تنها نیم‌فصل در پرسپولیس حضور داشت. او در حال حاضر خود را مستحق دریافت مابه‌‌التفاوت قراردادش با باشگاه پرسپولیس و قرارداد با تیم جدیدش دانسته است.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته پیش از صدور رأی فیفا توافق با بودیمیر امکان پذیر بود، مانند کاری که ما با جونیور براندائو مهاجم برزیلی انجام دادیم اما متأسفانه این کار صورت نگرفت.
وی در مورد پرونده گابریل کالدرون و دستیارانش هم گفت: در این پرونده هم ما دفاعیات خود را آماده کردیم و ناامید نیستیم که بتوانیم مبلغ را کمتر کنیم.
خواجوند در رابطه با پرونده برانکو نیز گفت: ما با برانکو دعوای حقوقی داریم؛ اما همچنان دنبال توافق با او و دستیارانش هستیم و این شانس را پیش روی خودمان می‌بینیم که توافق کنیم. این پرونده چالش‌های خاص خودش را دارد اما ما امیدمان را از دست نداده‌ایم.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مدیریت فعلی باشگاه درگیر پرونده‌هایی است که هیچ نقشی در آن ندارد. در بسیاری از این پرونده‌ها مسائل حقوقی رعایت نشده است و به همین خاطر با دعاوی سختی مواجه هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی