[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

دی‌بروین فوتبالیستی استثنایی است، روزنامه شیراز نوین

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به ستایش از کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی تیمش پرداخت و درباره او گفت: فقط کافی است نگاه کنید او چطور بازی می‌کند.
پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی از کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی تیمش به عنوان یک فوتبالیست استثنایی یاد کرد؛ ولی گفت گاهی مجبور است به دی‌بروین یادآوری کند در زمین از سخت‌کردن کار خودداری کرده و هرچه ساده‌تر بازی کند.
دی‌بروین در فصل جاری لیگ برتر در 26 بازی برای منچسترسیتی 16 پاس گل داده و صدرنشین جدول بیشترین پاس گل در این لیگ است. او علاوه بر این، هشت گل هم برای سیتی به ثمر رسانده است. دی‌بروین در پیروزی 2-1 منچسترسیتی مقابل رئال مادرید در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان نقش بسیار مهمی‌ داشت.
پپ گواردیولا با ستایش از این ستاره بلژیکی درباره او گفت: «لازم نیست من چیزی درباره کوین دی‌بروین بگویم. فقط این را می‌گویم که کافی است نگاه کنید او چطور بازی می‌کند.»
سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: «دی‌بروین چه از نظر عملکرد، کم فراز و نشیب بودن، تأثیرش در فاز تهاجمی ‌تیم ما و در گل‌زنی، اشتیاق و تلاش، آرامش و روحیه مثبت، فوق‌العاده است. من از کوین پرسیدم قبل از آنکه پشت آن پنالتی بایستی چه حسی داشتی و او در جواب گفت می‌دانستم که توپ را گل می‌کنم. او احساس نمی‌کند تحت فشار قرار دارد و از بازی کردن در مسابقات بزرگ خوشش می‌آید. بله. کوین دی‌بروین یک فوتبالیست استثنایی است.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی