[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سالم کارکنید و ناظر به پاکدستی مدیران خود باشید ، روزنامه شیراز نوین

به منظور تشریح وضعیت شهر صدرا و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه خدمت رسانی به مردم، دکتر پرنیان شهردار صدرا با سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس دیدار و گفتگو کرد. 
در ابتدای این دیدار، شهردار صدرا با بیان اقداماتی که در شهر صدرا آغاز گردیده، به مشکلاتی که در زمینه خدمت‌رسانی به مردم در مقابل شهرداری است، اشاره نمودند و اظهار داشتند: تلاش در جهت رفع مشکلات مردم و بازگشت حقوق تضییع شده آنان در کنار اقدامات اثر گذار از سیاست‌های شهرداری است که برنامه‌های ما با لحاظ این موارد آغاز گردیده است.
دکتر پرنیان با اشاره به موانع پیش روی شهرداری گفت: هرجا که برای خدمت به مردم و قطع دستان مفسدان از حقوق مردم ایستادگی کرده‌ایم دشمنی‌ها آغاز شده است، اما به مدد الهی لحظه‌ای‌ از عهد و پیمانی که با شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی بسته‌ایم، کوتاه نخواهیم آمد. 
در ادامه سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر با اشاره به حوزه مأموریت شهرداری‌ها بیان داشت: اقتضائات شهرداری بسیار ویژه است و مدیریت در شهرداری به ویژه شهرداری صدرا نیازمند تدابیر و برنامه‌ریزی دقیقی است که به جزئیات آن اشراف دارم. 
فرمانده ارشد سپاه در استان فارس افزود: به دلیل آنکه بدنه شهرداری وارث شهرداران متفاوت است، شهردار نمی‌تواند در کوتاه مدت، برابر برنامه خود، تغییراتی را انجام دهد. شما در صدرا وارث عدم اعتماد به سیستم شهرداری هستید. هم سالم کار کنید و هم ناظر به پاکدستی مدیران باشید و هم ارتباط خود را با مردم حفظ کنید.
وی با اظهار امیدواری نسبت به اقداماتی که در شهرداری صدرا آغاز شده است، گفت: اگر کارهایی که گزارش دادید و انجام ‌می‌دهید از روی اخلاص باشد و انتفاع مردم مطرح باشد، نگران دشمنی‌ها نباشید. 
فرمانده سپاه فجر با بیان نگرانی از توسعه نامتوازن شهر صدرا و تشریح آن در جلسه با مسئولان عالی‌رتبه نظام گفت: اگر آسیب‌های اجتماعی کنترل نشود و مسائل فرهنگی مورد توجه قرار نگیرد، مشکلات زیادی متوجه این منطقه خواهد شد. مدیریت استان باید نسبت به صدرا و موضوعات مختلف آن حساس باشد تا غفلت ما باعث نشود فرصت‌ها را از دست بدهیم.
وی شهرداری صدرا را در طراز شهرهای بزرگ استان دانستند که لازم است سیاستگذاری و برنامه‌ریزی منسجم شهری را در دستور کار خود داشته‌باشد؛ وی افزود: برای کمک به مدیریت جنابعالی باید استان پای کار باشد به شرط آنکه برنامه هدفمندی پیش‌بینی گردد تا برای مردم گشایشی ایجاد گردد. سردار سید هاشم غیاثی با اعلام آمادگی سپاه و بسیج  برای کمک به برطرف شدن مشکلات مردم بیان داشت: باتوجه به اولویت‌ها و نیاز شهر صدرا در قالب مجموعه سپاه و بسیج آمادگی همراهی با شما در زمینه‌های مختلف را داریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی