[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

جشنواره شهید رجایی منحصر به دستگاه‌های اجرایی شیراز نباشد، روزنامه شیراز نوین

نشست هماهنگی به منظور برگزاری دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان فارس در سال 98 صبح دیروز دوشنبه مورخ ۱۲/12/۹۸ و به ریاست دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و با حضور مهندس احمدعلی افکاری معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر نوروزی در این نشست، جشنواره شهید رجایی را منحصر به دستگاه‌های اجرایی مستقر در مرکز استان فارس ندانست و تصریح کرد: در جشنواره شهید رجایی سال آینده استان فارس، سعی داریم رقابت را به همه شهرستان‌های استان بکشانیم و در نهایت بر اساس شاخص‌های تعیین شده و نحوه ارزیابی که توسط فرمانداران انجام خواهد گرفت، شهرستان‌های برتر را انتخاب و معرفی نمائیم.
دکتر نوروزی در عین حال تأکید کرد: تعداد دستگاه‌های اجرایی استان فارس حاضر در جشنواره شهید رجایی سال گذشته، 63 دستگاه بود که در همین راستا قصد داریم این دستگاه ها را افزایش و شهرستان‌ها را نیز اضافه و ارزیابی نمائیم. وی در بخش پایانی سخنانش بر ضرورت توجه ویژه به اقدامات برجسته دستگاه‌های اجرایی استان فارس بر اساس شاخص‌های تعیین شده و نحوه ارزیابی بر این فعالیت‌ها تأکید کرد و خاطر نشان ساخت: در جشنواره شهید رجایی استان فارس، انتخاب دستگاه‌های اجرایی برتر ‌می‌بایست به گونه‌ای‌ باشد که افکار عمومی، پذیرای انتخاب یادشده باشند. 
در ادامه این نشست که حدود یک‌ساعت به طول انجامید، در خصوص دستور کارهای دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان فارس از جمله استفاده از موضوعات اقتصاد مقاومتی، اشتغال و سرمایه‌گذاری و استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه به عنوان شاخص‌های ارزیابی و همچنین تعیین اعضای پیشنهادی جدید برای عضویت در کارگروه‌های تخصصی ذیل شورای راهبری توسعه مدیریت استان فارس و نحوه فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان فارس بحث و تبادل نظر شد.
لازم به ذکر است، دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان فارس، روز سه شنبه مورخ 13‏/12‏/98 و به ریاست دکتر رحیمی استاندار فارس برگزار‌می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی