[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

مردم با حفظ آرامش، به نکات بهداشتی توجه کنند، روزنامه شیراز نوین

با توجه به ورود ویروس کرونا به کشور و آمادگی دستگاه‌های اجرایی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس اقدامات لازم جهت ضدعفونی معابرو خیابان‌های پُرتردد، ایستگاه‌های اتوبوس و سیستم حمل و نقل عمومی در جریان است.
شهردار صدرا در این خصوص بیان کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، اقدامات پیشگیرانه‌ای‌ برای مقابله با شیوع این ویروس صورت گرفته وجهت افزایش سلامت شهروندان ترکیب لازم جهت ضدعفونی و گندزدایی معابرپُرتردد و وسایل حمل و نقل عمومی شهری تهیه و خریداری گردیده و به صورت مستمر و شب هنگام در حال اجرا است.
شهردار صدرا با بیان اهمیت رعایت توصیه‌های بهداشتی گفت: مردم با حفظ آرامش، به نکات ایمنی و بهداشتی توجه بیشتری نمایند. موج شیوع کرونا را با سلامت پشت سر خواهیم گذاشت.
وی ضدعفونی مستمر و هر شب سرویس‌های حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس و مینی‌بوس‌های حمل و نقل در صدرا و بین صدرا و شیراز، ضدعفونی ساختمان‌های شهرداری صدرا، اطاق‌ها، راهرو و.. به صورت روزانه، لغو جلسات غیر ضروری و تعطیلی کلاس‌های فرهنگسرای شهرداری، ضدعفونی دست‌های کلیه ارباب رجوع‌های وارد شده به شهرداری در محل درب ورودی آنها به شهرداری، خرید و توزیع دستکش، اسپری ضدعفونی کننده، ژل‌های شستشو و ماسک در بین کارکنان و دوایر شهرداری، ضدعفونی معابر اصلی شهری، ایستگاه‌های اتوبوس، مغازه‌ها، ادارت، اماکن عمومی، دستگاه‌های خودپرداز و.. ، ثبت حضور و غیاب کارکنان به وسیله شناسایی چهره آنان و منع آنان از ثبت روزانه اثر انگشت، آموزش کارکنان و حساس نمودن آنان مبنی بر رعایت مسائل بهداشتی را از جمله اقدامات شهرداری صدرا دانستند.
شهردار صدرا درادامه افزود: انشاالله موارد فوق تا پایان دوره شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی