[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

کمک‌های خیرین به سمت پیشگیری از کرونا هدایت شد، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- مدیر عامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس خاطرنشان کرد: با نیاز سنجی مجمع خیرین سلامت استان، کمک‌های خیرین برای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس جهت‌دهی می‌شود.
علی‌اکبر رامجردی دوشنبه ۱۲ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خیرین عرصه سلامت، کمک‌های نیک اندیشان برای رفع نیازهای پیشگیرانه از شیوع کرونا برنامه‌ریزی می‌شود تا نیات خیرین به بهترین نحو  محقق شده و از انجام کارهای موازی جلوگیری شود.
او افزود: تاکنون خیرین نیک‌اندیش؛ آقایان سهراب حیدری‌نیا، عبدالحسین‌غلامی و فخرالدین خادم ‌ور در راستای همکاری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در اجرای طرح ضدعفونی و گندزدایی مراکز مشارکت کرده‌اند.
به گفته مدیر عامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس،  اهدای ۱۲ عدد پمپ سمپاش شارژی و مبلغ سیصد میلیون ریال برای تهیه مواد ضدعفونی‌کننده محیط از اقدامات این خیرین برای پیشگیری از ویروس کرونا بوده است.
رامجردی عنوان کرد: دفتر  مجمع خیرین تأمین سلامت فارس مستقر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با شماره تماس ۳۲۳۵۹۲۰۰و دفاتر شهرستان‌های این مجمع مستقر در شبکه‌های بهداشت درمان شهرستان‌های فارس آماده هماهنگی بین خیرین و  دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت و جهت دهی صحیح کمک‌های اهدایی خیرین با توجه به نیازهای برجا مانده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی