[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

خیرین به میدان آمدند ، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- «یک گام تا رهایی» یکی از سازمان‌های مردم نهاد جوان شیراز (سمن ) در یک اقدام خود جوش ویروس کرونا را از عابربانک‌های سطح شهر شیراز پاک کرد.
مسئول این سازمان سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: وظیفه خود دانستیم که در این شرایط حساس عابر بانک‌های سطح شهر را که مشتریان زیادی از آن استفاده‌می‌کنند،  ضدعفونی کنیم.
محمدرضا جدیدی ادامه داد: اعضای این سمن، ابتدا برای جلوگیری از انتشار این ویروس خطرناک، عابربانک‌هایی را که در مناطق پُرتردد هستند ضد‌عفونی کردند سپس تمام عابر بانک‌ها را در دیگر نقاط شهر به تدریج پاک خواهند کرد.
وی اضافه کرد: از آنجا که برای ضد عفونی کردن نیاز به مواد اولیه داریم هم اینک با کمبود آن مواجه هستیم و به هر داروخانه‌ای‌ سر‌می‌زنیم‌ می‌گویند، نداریم.
مسئول سازمان یک گام تا رهایی بیان کرد:  از توزیع‌کنندگان مواد بهداشتی‌ می‌خواهیم که اینگونه سازمان‌ها‌ را که برای خدمت‌رسانی به مردم و داشتن جامعه‌ای‌ عاری از هر گونه بیماری تلاش‌می‌کنند، یاری کنند و سهمیه‌ای‌ در نظر بگیرند تا بتوان دیگر نقاطی که امکان آلودگی دارد، ضد عفونی کرد.
جدیدی گفت: این سازمان همیشه در شرایط بحرانی در خدمت مردم بوده است که‌ می‌توان به سیل فروردین‌ماه ۹۸ شیراز  اشاره کرد که بیش از پنج هزار وعده غذای رایگان بین مسافرین توزیع کرد و حتی برای کمک به زلزله و سیل‌زدگان دیگر استان‌ها‌ هم به مردم خدمت کردیم.
او افزود: امیدوارم به کمک مردم و مسئولان هر چه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و از اینکه تاکنون مردم رعایت اصول بهداشتی را کرده‌اند می‌توان امیدوار شدکه شرایط کشور هر سریع‌تر به حالت عادی برگردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی