[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

توان بسیج درخدمت جامعه پزشکی است ، روزنامه شیراز نوین

در آخرین نشست ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای بررسی اقدامات مربوط به مهار کرونا، فرمانده سپاه ناحیه بقیه‌الله(عج) شیراز، برای مشارکت همه‌جانبه در مهار بیماری کرونا در استان فارس، اعلام آمادگی کرد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست با تقدیر از همدلی و مشارکت فعالانه تمامی ارگان‌ها، به ویژه نیروهای بسیجی در یاری‌رسانی به مهار کرونا ویروس در استان فارس، گفت: از جمله این خدمات جهادی، حضور روزانه ۹۰ دانشجو از تشکل‌های دانشجویی در مرکز تولید ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده و همچنین فرآیندهای توزیع دارو در استان است.
دکتر «مهرزاد لطفی» از اتحاد خوب بسیج و دانشگاه به عنوان عاملی تأثیرگذار در امر خدمت به مردم برای ریشه‌کنی بیماری کرونا یاد کرد. 
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز نیز در این نشست مجموعه سلامت را خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا دانست و ابراز امیدواری کرد با ایثار و درایت کارکنان مجموعه سلامت، بیماری کرونا در استان مهار شود. سرهنگ دوم پاسدار «مجید علی پور» افزود: مجموعه بسیج با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و به کارگیری نیروهای بسیج، برای هرگونه مشارکت در زمینه‌های نظارت، تولید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده و اعزام نیروهای خدمت رسان به سراسر استان، اعلام آمادگی ‌می‌کند. معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست ضمن بیان هماهنگی‌های انجام شده با سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس در پیشبرد مشترک برنامه‌های مربوط به ارائه خدمت در بیماری کرونا، نماینده دانشگاه را برای پیگیری برنامه‌های مشترک، معرفی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی