[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

استفاده از توانمندی پزشکان خانواده، راه برون رفت از بحران کرونا است، روزنامه شیراز نوین

ئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ستاد اجرایی پزشک خانواده استان، نقش پزشکان خانواده و مراقبان سلامت را در کنترل شیوع بیماری کرونا بی‌بدیل خواند و استفاده از این توانمندی را راه برون رفت از بحران بیماری کرونا دانست.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» گفت: ایفای این نقش مؤثر‌می‌تواند در الگو شدن و توسعه پزشک خانواده استان فارس به دیگر استان‌های کشور بسیار مؤثر باشد.
او بر بارگذاری فوری فلوچارت «تشخیص و درمان بیماری کرونا در سطوح ارائه خدمات سرپایی» در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) تأکید کرد. 
ارسال پیامک معرفی وبگاه https://corona.sums.ac.ir/ به تمامی پزشکان خانواده استان در راستای ارتقای سطح آگاهی و به روز بودن اطلاعات آنان، دیگر دستور رئیس دانشگاه در این نشست بود.
دکتر لطفی بر اختصاص نام کاربری و رمز عبور به پزشکان خانواده استان در راستای استفاده از دستورالعمل‌های موجود در این وبگاه تأکید کرد. 
رئیس دانشگاه بر اهمیت توزیع رسانه‌های آموزشی در پایگاه‌های پزشک خانواده تأکید کرد و اولویت‌بندی ارائه مراقبت‌های روتین طبق دستورالعمل معاونت بهداشت وزارت را تا پایان بحران بیماری در دستور کار قرار داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی