[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

فردا در هفته سوم لیگ دسته دوم فوتسال ایران -صدرا به‌دنبال نخستین پیروزی فصل، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال ایران از آخرین روزهای سال 95 در 4 گروه آغاز شد و دو تیم استان فارس دیدارهای خود را آغاز کردند. در هفته نخست رقابت ها، تیم صدرای شیراز در زاهدان با دو گل مغلوب هامون سیستان شد. دیگر تیم نماینده استان فارس یعنی تیم شهید عباس‌نژاد اقلید هم قرار بود با پیام ولی‌عصر اراک دیدار کند که این بازی به دلیل عدم حضور تیم اراکی برگزار نشد. گفته می‌شود نماینده اراک از حضور در مسابقات انصراف داده است. نماینده اقلید در دومین هفته این رقابت‌ها اولین بازی خود را برابر تیم هامون سیستان برگزار کرد که این بازی در پایان با نتیجه «سه بر یک» به سود تیم شهید عباس نژاد به پایان رسید. اما صدرا در دومین دیدار هم مغلوب حریف خود شد. شاگردان مهدی راستگو در دومین بازی فصل خود هم در زاهدان به میدان رفتند و با نتیجه 5-2 مغلوب تیم سن سون این شهر شدند. با این حساب تیم اقلیدی با همان یک بازی در رتبه دوم گروه قرار گرفت اما صدرا پس از دو دیدار، تنها تیم بدون امتیاز گروه خود محسوب می‌شود و در انتهای جدول به سر می‌برد.
صدرا در اولین بازی خانگی خود، فردا در شیراز میزبان تیم چهارم جدول خواهد بود. تیم مارون کهگیلویه یا شهداء دهدشت، حریف این هفته صدرا است. نماینده کهگیلویه و بویراحمد در هر دو بازی قبلی مقابل رقبا به تساوی رضایت داده. صدرا در صورت پیروزی در بازی امروز می‌تواند به سه پله صعود در رتبه چهارم جدول قرار بگیرد. تیم شهید عباس نژاد اقلید هم در گچساران میهمان تیم ماهان این شهر خواهد بود. هر دو تیم تا کنون فقط یک بار به میدان رفته اند. نماینده اقلید در تنها دیدار خود به پیروزی رسیده و تیم گچسارانی در بازی نخست خود به یک تساوی و یک امتیاز بسنده کرده است. 
برنامه بازی‌های فردا‌: 
صدرا شیراز - شهدا دهدشت
داوران‌: امیر مختار رودساز، مهدی طاهری، جمال مرادبخش، میلاد سعیدی
ماهان گچساران - شهید عباس‌نژاد اقلید
داوران‌: علیرضا عبدالغنی، بهنام نبی پور، محمد طاهری، محمدعلی آقایی
هدایت تیم صدرای شیراز به عهده مهدی راستگو است و علی ناظم الشریعه و جلیل دوران، دیگر مربیان این تیم هستند. بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال ایران در 4 گروه هشت تیمی برگزار می‌شود و از هر گروه سه تیم به دور دوم صعود خواهند کرد و در نهایت 4 تیم به مسابقات لیگ دسته اول صعود می‌کنند. در فصل آینده فوتبال شیراز یک تیم در لیگ برتر مسابقات خواهد داشت و در دسته اول هم فعلاً حضور تیم‌های شاهد و بالان صنعت قطعی است و باید دید صدرا هم می‌تواند به جمع دسته اولی‌ها اضافه شود یا خیر. ضمن این که تیم اقلیدی هم شروع خوبی در مسابقات داشته و می‌تواند به صعود به مسابقات لیگ دسته اول امیدوار باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی