[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

در مبارزه با کرونا خیرین آستین همت بالا زدند ، روزنامه شیراز نوین

سید عبدالرضادستغیب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز با اعالم این خبر از توزیع 8000 هزار بطری محلول ضدعفونی در بین مردم خبرداد و گفت: مهربانی، نوع دوستی وجوانمردی زنده است و محتکران اقلام بهداشتی باید شرمنده اعمال و رفتارهای ناپسند خود در پیشگاه خالق ومخلوق باشند.
وی گفت: با توجه به ورود ویروس کرونا در شهر شیراز و توصیه‌های پیشگیرانه به شهروندان از سوی مسئولان بهداشتی و درمانی، اما هستند عناصری خدانشناس که با احتکار مایحتاج و ملزومات بهداشتی عرصه را بر مردم تنگ نموده‌اند با احتکار کالا‌ها‌ و تجهیزات مربوطه سلامت مردم را به خطر انداخته‌اند و به کیسه‌های پُرسیم وزر خود‌می‌اندیشند. نوکیسه‌ها‌ و سوداگرانی که نور مهر و مهربانی را به سیاهی ونفرت تبدیل کردند و با بی‌رحمی تمام ملزومات بهداشتی را احتکار و گران‌فروشی می‌کنند. دستغیب اظهار داشت: در مبارزه با کرونا خیرین معززی که آستین همت بالا زدند و با خرید محلول ضدعفونی آن را در بین مردم به صورت رایگان توزیع نمودند.
دراین رابطه نیک‌اندیش معزز حاج حسین جوکار در صف این جوانمردان و فداکاران ایستاد و با تهیه مایع ضدعفونی‌کننده در منطقه بین اهالی کتس‌بس، حجت‌آباد، کلانتری‌های در سطح شهر و محله سنگ‌سیاه توزیع و بالغ بر 12میلیون تومان نسبت به تهیه کنندگان اقدام و به مرکز اورژانس استان فارس اهدا کرد.
دستغیب خاطر نشان کرد: همراهان این نیک‌اندیش شیرازی با حضور در مجتمع فرهنگی ورزشی خیرساز ماهان نسبت به توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در بین مردم و با این حرکت معنوی و انسانی عملیات روانی مثبتی به انجام رساندند و در روزهای آینده این امر ادامه خواهد داشت.
به گفته وی باید امیدوار بود که در جامعه هستند نیک‌اندیشانی جوانمرد که همچنان به عاقبت‌اندیشی و مهربانی ‌می‌اندیشند.
خیر نیک‌اندیش شیرازی با بیان اینکه امروز آزمایش دیگری برای خیرین به وجود آمده که بتوانند در راستای نیاز جامعه اقدام  به کار خیر نمایند، گفت: روند کمک به اقشار جامعه ان‌شاءالله با تأمین محلول ضدعفونی‌کننده ادامه خواهدیافت و اجازه نخواهیم داد سوداگران اقتصادی به مطامع شوم خود برسد. 
گفتنی است در ابتدای سال‌جاری سیل عظیمی در شیراز اتفاق افتاد و شمار قابل‌توجهی از مسافران و مهمانان شهر راز را غافلگیر و به کام‌مرگ کشاند اما مردم فهیم شیراز با نیت خیر و نوع‌دوستی در این عرصه ورود کردند و نام‌نیک خود را بر لوح زرین روزگار حک نمودند و حال در این عرصه نیز با مهربانی و از خودگذشتگی ورود خواهند نمود و اجازه خودکامگی به سوداگران اقتصادی نخواهند‌داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی