[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

دروازه‌های شیراز بسته شد ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز تأکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در نوروز ۹۹ پذیرش و اسکان مسافران در قالب کمپ‌های اسکان، برپایی چادر در پارک‌ها، سالن‌های ورزشی، فرهنگ‌سراها و مهمان‌سراها ممنوع است.
به گزارش شیراز نوین به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با بیان اینکه مسافران و هم وطنان عزیز از سفر به شیراز در عید نوروز خودداری کنند، افزود: تمهیداتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در ستاد مدیریت بحران و ستاد سفرهای نوروزی شیراز تصویب شده است که ممنوعیت برپایی چادر در سطح شهر و خودداری از اسکان مسافران در کمپ‌های اقامتی از جمله این تمهیدات است.
وی با اشاره به مهمان‌نوازی شیرازی‌ها‌ طی سالیان گذشته اضافه کرد: طی سال‌های پیشین بوستان‌ها‌ و کمپ‌های اقامتی شیراز پذیرای تعداد بسیاری از هم‌وطنان بود اما در نوروز ۹۹ به علت شیوع ویروس کرونا این امکان وجود ندارد و علاقه‌مندان به سفر به شیراز‌می‌توانند در ماه‌های آینده و پس از عبور از بیماری کرونا به این شهر سفر کنند.
شهردار شیراز خطاب به شهروندان و هم‌وطنان گفت: برای شکست ویروس کرونا به کمپین «در خانه‌ می‌مانیم» بپیوندید و از سفرها و ترددهای غیرضروری اجتناب کنید تا بتوانیم شانه به شانه یکدیگر از این مرحله سخت عبور کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی