[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

رئیس شورای شهر شیراز: به تخلفات محتکران رسیدگی شود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای شهر شیراز گفت: از مقامات قضایی استان درخواست ‌می‌کنیم، در رسیدگی به تخلفات و جرایم محتکرین و گران‌فروشان مواد بهداشتی و ضروری مردم همان طور که رئیس قوه‌قضائیه گفتند به مجرمان و متخلفان رحم نکنند.
از مجموعه شهرداری، حوزه خدمات شهری و به صورت خاص مدیریت پسماند شهرداری و همکارانشان و البته خدمتگزاران گمنام پاکبانان که در هر عرصه‌ای، در صف مقدم هستند، همه باید تشکر کنیم، خداوند پاداش این خدمت را سلامتی و خیر برای عزیزان قرار دهد.
وی افزود: در این هفته مناسبت‌های زیادی داریم، ماه مبارک رجب را که مزین و متبرک به نام مبارک مولود کعبه است، تبریک عرض ‌می‌کنیم.
14 اسفند ماه روز احسان و نیکوکاری است. 15 اسفند ماه ولادت امام محمد تقی (ع) جوادالائمه است، از خداوند‌ می‌خواهم ما را در عمل پیرو و شیعه خاندان عصمت و طهارت قرار دهد و توفیق خدمت به مردم را داشته‌باشیم. روز 15 اسفندماه روز درختکاری است، شورای اسلامی شهر و شهرداری در خلال این دوره افتخار دارد، اعلام کند در این زمینه کارنامه درخشانی را دارد، آمار و ارقام نشان ‌می‌دهد در حفظ باغات قصردشت و ایجاد فضای سبز عملکرد شهرداری خوب بوده است.
همین جا و به همین مناسبت نکته‌ای‌ را عرض کنم، روابط عمومی شهرداری فکر‌می‌کنیم، باید رویکرد خویش را اصلاح کند، انعکاس و دیدارهای شهردار و رئیس و اعضا شورا و مدیران خوب، اما مهم اینست که تلاش‌های مدیران، کارکنان و کارگران شهرداری را خوب منعکس کنیم، حرف‌ها و نقدهای مردم را منتقل کنیم، دیروز توفیق شد پروژه تقاطع مهدیه، امیرکبیر و اتوبان مربوطه را ببینیم، این کار بزرگ قابل تقدیر است، روابط عمومی باید تلاش‌های این عزیزان را منعکس کند در این شرایط سخت مالی و محدودیت‌ها و افزایش چندین برابری هزینه‌ها‌ این کار خیلی ارزشمند است. ما در انعکاس این فعالیت‌ها خوب عمل نمی‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی