[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

۴۷ هزار عدد انواع مواد محترقه در شیراز کشف شد، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از کشف ۴۷ هزار و ۳۸۰ عدد انواع مواد محترقه در بازرسی از یک خودرو سواری در شیراز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان فارس در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی، برخورد با تولید و عرضه‌کنندگان مواد محترقه را با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال در دستور کار خود قرار داده است. وی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان فارس با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی اقدام به دپو تعداد زیادی مواد محترقه در خودرو خود در یکی از محله‌های شیراز کرده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. معاون اجتماعی پلیس فارس بیان کرد: پس از هماهنگی قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن خودرو، 47 هزار و 380 عدد انواع مواد محترقه را کشف و یک نفر متهم را دستگیر کردند. 
سرهنگ محمدی با تأکید بر برخورد جدی پلیس با قاچاق کالا و ارز، از شهروندان درخواست کرد هرگونه فعالیت مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد محترقه را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی