[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

طلافروشی‌ها تعطیل نیست، روزنامه شیراز نوین

ایسنا-  رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس اعلام کرد تنها صنفی که به دستور معاون دادستان اقدام به تعطیلی همه واحدهای خود کرده، صنف ضایعات و مواد بازیافتی است. سید محمود هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: به دلیل شیوع کرونا ویروس در فارس و حساس بودن فعالیت‌های صنف ضایعات و مواد بازیافتی، با دستور دادستان فعالیت این صنف تا اطلاع بعدی تعطیل است.
او افزود: اگرچه اتحادیه طلا و جواهرفروشان شیراز درخواست تعطیلی کرده بودند اما پس از حدود چهار روز تعطیلی مجدداً درخواست کردند که فعالیت خود را از سر بگیرند.
رئیس اتاق اصناف فارس عنوان کرد: تعطیلی صنوف تنها به درخواست دانشگاه علوم پزشکی، ستاد بحران استان و کمیسیون نظارت سازمان صمت فارس انجام می‌شود.
به گفته هاشمی، سفره‌خانه‌ها‌ و رستوران نیز تعطیل شده و تنها صنف بیرون‌برها با رعایت تمام موارد بهداشتی و نظارت علوم پزشکی و اصناف در حال فعالیت هستند.
او همچنین با بیان اینکه آماده تعطیلی صنوف بنا به ضرورت و صلاحدید دانشگاه علوم پزشکی هستیم، گفت: اتحادیه آرایشگران مردانه از جمله صنوفی بودند که درخواست تعطیلی داشتند اما اتاق اصناف با الزام چهار بند با تعطیلی آنها مخالفت کرد.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس خاطرنشان کرد: از اتحادیه آرایشگران خواسته‌ایم تهویه مناسب در محیط‌های آرایشی، جلوگیری از تراکم مشتریان، گندزدایی سطوح و رعایت مقررات بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی