[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

راننده جوان از حادثه سقوط کامیون تزریق بتن زنده ماند، روزنامه شیراز نوین

حادثه سقوط کامیون تزریق بتن از ارتفاع 5 متری نجات معجزه‌آسای راننده و مصدومیت یک عابر پیاده را به دنبال داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، شهروندان با دیدن این حادثه بلافاصله در ساعت 22:05 دقیقه شب گذشته با سامانه 125 تماس گرفته و در‌خواست کمک فوری کردند که متعاقب آن آتش‌نشانان ایستگاه 1‌و گروه امداد و نجات ایستگاه 2 سازمان آتش‌نشانی شیراز به محل حادثه در محله چوگیاه، خیابان فرزانگان رهسپار شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این خصوص ابراز داشت: کامیون تزریق بتن در شیبی تند از خیابان در حالت پارک قرار داشت که به علت نامعلوم حرکت کرده و به دلیل عدم کنترل این وسیله نقلیه توسط راننده از ارتفاع 5 متری سقوط کرده بود.
وی ادامه داد: راننده این وسیله نقلیه قبل از سقوط خودرو خود را به بیرون پرتاب کرده و دچار جراحات جزئی شده بود. 
عدلو افزود: بر اثر این حادثه سه اصله درخت موجود در محل شکسته شده و به یک خانم در حال عبور از آن محل آسیب وارد کرده بود و کامیون تزریق بتن به شدت دچار نشت گازوییل شده بود. سخنگوی سازمان در مورد عملیات آتش‌نشانان اظهار داشت: نجاتگران آتش‌نشانی با حضور در محل حادثه، به سرعت ایمنی محل را برقرار کرده و بعد از خارج کردن فرد مصدوم از محل وی را به عوامل اورژانس حاضر تحویل دادند.
گفتنی است: نیروهای آتش‌نشان در یک عملیات 4 ساعته ، پس از بازگرداندن خودرو کامیون توسط جرثقیل به حالت اولیه و پاکسازی سطح آغشته زمین از روغن و گازوییل، محل حادثه را  برای بررسی علت، تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی