[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

لباس بخرید، بازار پوشاک از کرونا در امان است، روزنامه شیراز نوین

به تازگی شایعه‌ای‌ به نقل از رئیس اتحادیه پوشاک شیراز در فضای مجازی منتشر شده که طی آن از شهروندان خواسته است از خرید پوشاک به دلیل واردات از چین خودداری کنند و حتی از اتاق پرو مغازه‌ها نیز استفاده نکنند.
رئیس اتحادیه صنف پوشاک شیراز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز با تکذیب این خبر گفت: این شایعه صحت ندارد و قابل پیگیری و برخورد قانونی است.
خدابخش رضایی از فروش فوق العاده و تخفیف‌های ویژه پوشاک در شیراز خبر داد و اظهار داشت: از امروز 10 اسفند لغایت 15 فروردین سال آینده واحد‌های صنفی تحت‌پوشش این اتحادیه با اعمال تخفیف و شرایط ویژه فروش خدمات‌رسانی ‌می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه پوشاک در آستانه نوروز افزایش قیمت ندارد، اضافه کرد: پوشاک به اندازه نیاز استان با قیمت مناسب در بازار موجود است و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
رضایی ادامه داد: نگرانی از ویروس کرونا موجب شده است که مردم کمتر برای خرید شب عید به خیابان بیایند، اما امیدواریم از هفته آینده آرامش به جامعه و وضعیت بازار به روال عادی بازگردد.
وی با اعلام اینکه بر قیمت پوشاک نظارت ویژه ‌می‌شود، گفت: بیشتر مغازه‌های این صنف برای سلامت فروشندگان و شهروندان ضدعفونی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی