[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بنیادشهید فارس و هایپرلند شیراز تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر: سعیدرضا امیرآبادی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت‌: بنیاد شهید فارس و هایپرلند شیراز تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند. به گزارش روابط عمومی هایپرلند شیراز، رجبعلی راهی در بازدید از مجموعه هایپرلند و بخش‌های در حال تجهیز افزود: این همکاری به ارتقاء شاخص‌های تدوین شده در تامین مایحتاج ضروری خانواده‌های زیرپوشش کمک خواهد کرد. وی ادامه داد: منشور مجموعه هایپرلند حمایت از تولید‌کننده و مصرف‌کننده است که این از مؤلفه‌های خوب این مجموعه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران فارس گفت: کار زیبایی که مجموعه هایپرلند شیراز انجام داده است مزین شده ساختمان آن به تصاویر شهداء، امام راحل و مقام معظم رهبری است.
وی تأکید کرد: این حرکت خود دارای پیام با ارزشی برای همه مردم است.

تمبر شناسنامه‌ای شهید غلامرضا عمادی در شیراز منتشر شد

هم‌زمان با سی‌و‌هشتمین‌سالگرد‌عروج ملکوتی شهید غلامرضا عمادی با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران فارس، مدیرکل پست فارس، مدیرعامل هایپرلند شیراز و فرزند برومند شهید تمبر شهید والا مقام عمادی  طی آیینی در شیراز چاپ و منتشر شد. 
محسن مفتح مدیرکل پست فارس درآیین انتشار تمبر شهید عمادی افزود: شهید غلامرضا عمادی متولد 1323 در 14 اسفند ماه 1360 درمنطقه عملیاتی تنگه چذابه به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
وی ادامه داد: این شهید والامقام الگویی برای نسل جوان ونوجوان بوده که با پیروی از امام خویش در راه ائمه‌اطهار گام برداشته تا آنان راه صحیح را انتخاب کنند.
مدیرکل پست فارس گفت: نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و جانبازان و ایثارگران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد.
وی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران با رشادت‌ها‌ و ایثارگری‌ها‌ از کیان ایران اسلامی دفاع کردند و بر ما لازم است که راه آنان را ادامه دهیم.
مفتح خطاب به فرزند شهید عمادی افزود: دعای خانواده شهدا ضامن پیروزی درهمه عرصه‌هاست و انشالله ما امانتدار خوبی برای شهدا باشیم.
مدیرعامل هایپرلند شیراز هم گفت: انتشار تمبر شناسنامه شهدا به ایده‌ای نوین و اثری فاخر از تمثال شهدای والامقام تبدیل شده که در اختیار خانواده شهید عمادی قرار گرفته است.
عمادی افزود: این حرکت زیبا تا سال‌ها ماندگار‌ می‌شود و ‌می‌تواند اهداف شهدای والامقام را در بین نسل جوان و نوجوان زنده نگه دارد.
وی تأکید کرد: شهیدان به گردن ما حق فراوانی دارد و ما مدیون خون پاک آنان هستیم.

سیف‌زاده رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس: 
هایپرلند شیراز آینده خوبی را ترسیم کرده است 


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس گفت: هایپرلند شیراز آینده خوبی را برای مردم شرق شیراز ترسیم کرده است. به گزارش روابط عمومی هایپرلند شیراز، مهندس سید مرتضی ‌سیف‌زاده در بازدید از مجموعه هایپرلند و مراحل تجهیز آن افزود: این مجموعه کاهش قیمت‌ها‌ و تخفیف اجناس را سرلوحه کار خود قرار داده و به الگویی  منحصر به فرد تبدیل خواهد شد.
وی ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان 33 هزار عضو فعال دارد و ‌می‌تواند از ظرفیت آن برای شاخص‌های هایپرلند استفاده کرد.
مهندس سیف‌زاده افزود : سازمان نظام مهندسی از هایپرلند شیراز به دلیل حذف واسطه‌ها‌ و قرار گرفتن تولید محصول در مسیر اصلی آن حمایت و پشتیبانی‌ می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی