[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

ابتلا ۴۷۴۷نفر، فوتی ۱۲۴ نفر، بهبودیافته ۹۱۳ نفر در کشور، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ظهر پنجشنبه تاجمعه، ۱۲۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و در مجموع تعداد این بیماران در کشور به ۴۷۴۷ نفر رسید.
به گزارش ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور با اعلام آمارهای جدید از ابتلای بیماران به ویروس جدید کرونا ویروس، گفت: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷ بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان بر اثر این بیماری به ۱۲۴ نفر رسید.
وی اظهار کرد: تعداد بهبودیافتگان بر اثر این بیماری در کشور به بیش از ۹۱۳ نفر رسید و در طول این مدت، بیش از ۱۵ هزار و ۹۸۱ مورد مشکوک در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.
جهان‌پور آمار تعداد بیماران مبتلا به کووید۱۹ به تفکیک استان‌ها را تهران با ۱۴۱۳ نفر، گیلان با ۴۲۴ نفر، قم با ۵۲۳ نفر، مرکزی ۲۲۸ نفر، قزوین با ۱۷۶ نفر، البرز ۳۰۲‌نفر، اصفهان  ۳۸۸ نفر، فارس ۸۱ نفر، خوزستان ۶۳نفر، لرستان ۸۰ نفر، کردستان ۴۲ نفر، آذربایجان شرقی ۷۵ نفر، آذربایجان غربی ۱۱ نفر، اردبیل ۴۰ نفر، خراسان‌رضوی ۸۹ نفر، خراسان جنوبی ۱۸ نفر، خراسان‌شمالی ۱۵ نفر، سیستان و بلوچستان ۲۱ نفر، کرمان ۲۵ نفر، کرمانشاه ۲۷‌نفر، بوشهر ۵ نفر، یزد ۵۷ نفر، کهگیلویه و بویراحمد ۶نفر، چهارمحال و بختیاری ۱۴ نفر،  زنجان ۵۰ نفر، سمنان ۱۱۴ نفر، ایلام ۱۳ نفر، مازندران ۳۰۱ نفر، گلستان ۱۰۴ نفر، هرمزگان ۱۹ نفر و همدان ۲۳ نفر، اعلام کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی