[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

پلیس پشتیبان تیم پزشکی در خط مقدم برخورد با کرونا است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر به عمل آورد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» در این دیدار، اظهار داشت: در این برهه از زمان کارکنان مراکز درمانی درخط مقدم مبارزه و درمان ویروس‌کرونا مردانگی و غیرت خود را نشان دادند که بدون شک این موضوع در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی به آمادگی کامل نیروی انتظامی در راستای همکاری با علوم پزشکی شیراز در این خصوص اشاره کرد و افزود: فرماندهی انتظامی استان فارس به صورت ویژه در جهت تعامل و همکاری با شما عزیزان در راستای مبارزه با این بیماری در خدمت‌رسانی حاضر است.
فرمانده انتظامی استان فارس در پایان ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همکارانش، گفت: قطعاً خداوند بزرگ اجر و مزد این تلاش‌های ارزشمند شما را خواهد داد.
در ادامه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و همکاری‌های نیروی انتظامی استان فارس با این مجموعه، گفت: کارکنان نیروی انتظامی در این روزهای سخت کنار ما بوده و از خود ایثار نشان می‌دهند.
دکتر «مهرزاد لطفی» افزود: در این ایام که ما به همه توصیه می‌کنیم تا در خانه بمانند، کارکنان ناجا در خیابان‌ها حضور دارند و اقدامات خود را برای آرامش و امنیت مردم انجام می‌دهند که جای تقدیر و تشکر دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی