[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

مهلت دریافت پروانه ساختمانی در شیراز تمدید شود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به اهمیت جلوگیری از شیوع و انتقال ویروس کرونا ضروری است که مهلت دریافت پروانه در این شهر تا آخر اردی‌بهشت‌ سال آینده تمدید شود.
سینا بنی‌زمانی با اشاره به شرایط خاص فعلی جامعه، اظهار داشت: در ماه پایانی سال شاهد مراجعات انبوه مردم جهت دریافت پروانه‌ساختمانی با نرخ سال جاری هستیم که فضای نامناسبی برای انتقال ویروس کرونا ایجاد می‌کند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شورای شیراز، وی با اشاره به طرح جمعی از اعضای شورا با موضوع تمدید مهلت دریافت پروانه با نرخ‌های سال ۹۸ گفت: شهرداری در ابتدای امر با این طرح موافق نبود و با ارائه‌ نامه‌ای راهکارهایی برای مدیریت این وضعیت ارایه می‌کرد که شورا از تصویب آن خودداری کرد.
بنی‌زمانی اضافه کرد: با این وجود، شهرداری از قصد خود مبنی بر ارایه‌ لایحه‌ دو فوریتی برای تمدید مدت مذکور با نرخ‌های سال جاری خبر داده است که می‌تواند زمینه حفاظت از سلامتی متقاضیان دریافت پروانه را هم فراهم کند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز در پایان با تأکید بر اینکه شهرداری بدون تعلل نسبت به تقدیم این لایحه و تمدید مهلت دریافت پروانه تا پایان اردی‌بهشت‌ماه اقدام کند، اظهار امیدواری کرد که این تصمیم به رضایت‌مندی متقاضیان پروانه ساختمانی در شیراز منجر شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی