[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

زیرساخت آموزش مجازی برای دانشجویان فراهم است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس گفت: با استفاده از تمام ظرفیت موجود، زیرساخت آموزشی برای دانشجویان با استفاده از فضای مجازی در این دانشگاه فراهم شده است.
محمدکاظم کاوه پیشقدم چهارشنبه ۱۴ اسفند به خبرنگاران گفت: برای اجرای بخشنامه آموزش غیرحضوری دانشجویان از تمام ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های استان نهایت استفاده را خواهیم کرد و آماده اجرای بخشنامه آموزش غیرحضوری دانشجویان هستیم.
وی با اشاره به تعطیلی دانشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کوید-۱۹، افزود: برای جبران کلاس‌های تعطیل شده و ارائه آموزش‌های دانشگاهی در دروس نظری و در راستای اجرای بخشنامه ارسالی از سازمان مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از تمام ظرفیت‌ها، زیرساخت‌ها‌ و تجهیزات به بهترین نحو ممکن استفاده خواهد کرد.
کاوه پیشقدم از مسئولان واحدها و مراکز دانشگاهی استان فارس خواست در اسرع وقت تمام تمهیدات لازم را برای اجرای این بخشنامه در واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی به کار گرفته و گزارش عملکرد خود را اعلام کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز خاطرنشان کرد: امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده در کشور و استفاده مطلوب از تمام امکانات و تجهیزات بتوانیم در این شرایط بحرانی و تعطیلی کلاس‌های حضوری از ظرفیت بسترهای آموزش مجازی بخوبی استفاده کنیم تا شاهد رونق علمی و آموزشی دانشگاه علی‌رغم تعطیلی دانشگاه باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی