[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سپاه در کنار دانشگاه علوم پزشکی شیراز است ، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس:
سپاه در کنار دانشگاه علوم پزشکی شیراز است 

سردار بوعلی: ظرفیت بسیج برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارد

سردار بوعلی گفت: سپاه فجر فارس از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسئولان استان اقدامات بسیار خوبی در راستای افزایش تولید اقلام بهداشتی و پزشکی داشته است.
به گزارش تنویر، جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور سردار یداله بوعلی، مسئولان سپاه فجر و فرماندهان سپاه استان فارس برگزار شد.
سردار بوعلی در این جلسه ضمن تجلیل از خدمات پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستان‌های استان فارس در راستای مقابله با بیماری کرونا و درمان بیماران، گفت: جلسه قرارگاه پیشگیری سپاه فجر به منظور هماهنگی، پیش‌بینی، بررسی وضعیت استان و برنامه‌ریزی اقدامات لازم در موضوع پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان فارس برگزار شد.
وی با تأکید بر اینکه سپاه افتخار ‌می‌کند قدمی در راستای خدمت به مردم بردارد، گفت: سپاه فجر فارس از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسئولان استان اقدامات بسیار خوبی در راستای افزایش تولید اقلام بهداشتی و پزشکی در استان داشته و حل مشکلات واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی را در دستور کار قرار داده است.
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با بیان اینکه برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل داریم، گفت: کادر کارکنان سپاه استان و ظرفیت مردمی بسیج فارس برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارند و در صورت نیاز سایر ظرفیت‌های پزشکی و اماکن سپاه فارس نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع آلودگی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار خواهند گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی